Шалена невинність• 28 сентября 2023
У когось є ідеї щодо вікна?
Підвіконня старе і страшне , але міняти його не варіант. Може хтось порадить який тюль купити чи штори, щоб було гарно?
Шалена невинність
• 28 сентября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Пленку самоклейку
На підвіконня? А тюль чи штори які?
Ищу Аленя• 28 сентября 2023
Я не поняла проблемы, тем более там диван, что ж там не красивого? А вот штор мне не хватает, это купила бы
Бабка_в_кедах• 28 сентября 2023
В тому році поклала керамограніт на підвіконня, було страшніше ніж у вас на фото.
Дідова баба• 28 сентября 2023
Автор, є краска для підвіконня. Для пластику. Сама не пробувала, читала
Шалена невинність
• 28 сентября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Та його треба вирізати, зарізати. Немає кому
Ответ дляШалена невинність
На підвіконня? А тюль чи штори які?
Как раз идеально было бы короткая тюль, до подоконника. У меня более сложная задача- хочу короткую гардину, но у меня балконный блок с постоянно открытой дверью. И дверь полностью прозрачная- короткая тюль не алё будет