Незламна Україна• 28 сентября 2023

Осіннє загострення :) дачні подЄлкі

1) це "садовий гномік" який стрічає гостей і сусідів (перед хатою красується)
2) це інший "гномік"- Велес, то вже на внутрішньому дворі, у нього буде компанія ще з двох (Ярило(фото3) і Лада(ще в проекті)
4) а це габіон на швидку руку, каміння на ділянці повнісінько - а так будемо грітись на вечірніх посиденьках з пивком...

Такий от настрій на моїй дачі :)
Анонім-ка• 28 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Готувати можна на вогні, так..але для шашлика то треба підсипати всередину більше каміння, бо жар буде заглибоко...для шашлика у мене є просто мангал, цей для романтики робився
Там же камені нагріваються , і іде гарна тепловіддача на багато годин, правильно?
Стопясят раз обсуждала• 28 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Сітку купили в епіцентрі, крутив кругом чоловік бо мені було лінь... але реально там нема шо крутити, і жінка впорається без проблем, лиш кусачки треба
Ну, не скажите... С больной поясницей как у меня не каждая....
Творчество понравилось ваше) Похоже на фигуры из дерева, мне кажется я где-то такие видела... Это готовые молды были?
автор Незламна Україна • 28 сентября 2023
Ответ дляБензопирен
Я думала что она жёсткая и нужна сила.
А бетон лили во что? Форма из чего у Вас?
Наприклад голова зроблена з пінопласту, поверху сітка штукатурна і далі цемент(1 частина)+пісок (3 частини) і ліпила ручками
Ответ дляАнонім-ка
Теоретично так, має грітик каміння - а на ділі ще не досліджувала... ми палили невеличкий вогник - суто повтикати...
Анонім-ка• 28 сентября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Капец я бы побоялась на такую дачу ехать в гости) жуткова-то)
Тю, чего? По мне так лучше, чем оте бохатые с оленьими головами на стенах и рогами. Ото жутко. А тут весной коасота будет.
ПочтальЁнша• 28 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
А я не люблю коли зАмки, квіточки, гномікі, лебеді... але якщо впадуть в ціні сусідські ділянки через сусідство зі мною - то буде бонусом :) викуплю за дешево
Делайте вид что вы там жертвоприношениями занимаетесь) и скоро все участки будут ваши) ну я же не в плохом смысле «жуткова-то», сила искусства)
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Нє, це ручки ліпили.. не молди...
Бензопирен• 28 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ааа, поняла)) прикольно. Они лёгкие получаются значит. Интересно придумали!
Ответ дляНезламна Україна
На дискавери была передача про то как дизайнеры соревновались, там тоже был такой мангал)
Ответ дляНезламна Україна
Нє, це ручки ліпили.. не молди...
Отлично вышло, вы молодец) А резьба по пенопласту тоже вы? Как с технической частью, морозостойкость пластичность бетонной смеси и т.д. рассчитывали?
Ответ дляБензопирен
Ні, основа всеодно суцільний цемент, і стінки по 2 см десь виходять...вага цієї голови біля 130кг...
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Це звичайний бетонний розчин, з такого стяжку роблять наприклад :) а поверх я пофарбувала фасадною фарбою, би був шанс до внуків простояти
Затишне кубло• 28 сентября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Це у Вас ті що на острові Пасхи (забула як називають), тільки в мініатюрі
ви що не знаєте Велеса та древніх українських богів ??
це позор
Ответ дляЗатишне кубло
це позор
Вона про перше фото, то з остову Пасхи статуя
sur_sur• 28 сентября 2023
Ого скільки камінчиків..))
Ответ дляНезламна Україна
Надо чтобы он как в Ночь в музее разговаривал))
Ответ дляsur_sur
Ого скільки камінчиків..))
Насправді їх вистачить ще на 12 таких мангалів..
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ага, ми його так і звемо Дам-дам, як у фільмі
Котогосподиня• 28 сентября 2023
Главное , что вам в удовольствие и нравится))
я бы себе конечно такое не стала на даче делать, но дача для того и есть - чтобы там для себя комфорт делать, а не окружающим
Укр_жіночка• 29 сентября 2023
Ви на ФБ ,часом не показуаали одного з ідолів?
Прилипало• 29 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Дякую, то хіба на пенсії буду підзаробляти :) забагато часу займає виконання(5 днів на фігурку), вигідніше на роботу ходити іноді :)
Яка Ви умнічка! Я захоплююсь такими людьми, бо я сама жопорука.
автор Незламна Україна • 29 сентября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Не показувала на фб... тут на кідстафі показувала голову готову пару тижнів назад
Ответ дляПрилипало
дякую, але може Ви просто не підозрюєте про свою пряморукість...я раніше не ліпила теж, а от спробувала
Ксерокопия ночи• 29 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
У вас же й почуття гумору на висотi! :)
Прилипало• 29 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
О, я подумаю про це ;) дякую за ідею
Я приєднаються до фанатів. Бо в мене також є дача і купа каміння є 🤣🤣🤣
Укр_жіночка• 29 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ага..вибачайте.
То це тут бачила.
Суперово в вас виходить!
Прилипало• 29 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Я пробувала співати. Коли моя старша дочка навчилась говорити, перші її слова були ’мамочка, не співай’ 🤣🤣🤣
І от така я в усьому ’творчому’🤣🤣🤣
В шоколаде• 29 сентября 2023
классно)
Гигиенишвили• 29 сентября 2023
вы язычница?
Ms. Похвала• 29 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Автор, это великолепно. И гениально. Вы бы открылись . У вас собственный фан клуб организовывается.