Сижу_и_плачу• 28 сентября 2023

У ваших дітей теж завтра день самоврядування?

Старшокласники будуть проводити уроки в молодших дітей. Господи, діти будуть вчити дітей… Що це має бути?
автор Сижу_и_плачу • 28 сентября 2023
Це капець

Замороженная селедка• 28 сентября 2023
Нет, школы у нас не работают
Онлайн
Домашня Зюзя• 28 сентября 2023
Ага щас мы на дистанционке
очки_ннадо• 28 сентября 2023
У нас всегда был такой день, ещё когда я училась. В начале 2000х. Всего день, но бредовый. Старших никто не слушает, дурдом был полный. Но весело))
автор Сижу_и_плачу • 28 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Нет, школы у нас не работают
Онлайн
А у нас такое
Кашпо• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Це капець
Це весело. Ну що ж Ви такі затянуті всі?
Кашпо• 28 сентября 2023
А по темі - ні, не буде
автор Сижу_и_плачу • 28 сентября 2023
Ответ дляочки_ннадо
В школе надо учится, а не веселится. Какой пример эти старшеклассники подают детям? Они же прогульщики почти все
Трахтибидох• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Це капець
Таке було і в наші часи, в чому капець?

Советничаю тут• 28 сентября 2023
То це ж всього 1 день і то скорочені уроки .
Пам´ятаю як ми так заміняли вчителів в шкільні роки,було дуже цікаво,ми навпаки чекали як свята.
Замороженная селедка• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Це капець
Да уж…. Знаете у нас в городе осталось целой 1 школа
1 единственная школа!!!
Все остальные разбомблены просто до кирпичей или просто стоят без окон
Когда наши дети пойдут в школу неизвестно
Знаете, я была бы очень очень рада, чтоб моего ребенка хоть один день, учили старшеклассники или сторож дядя Коля, но чтобы она сидела за партой в классе 😢
автор Сижу_и_плачу • 28 сентября 2023
Ответ дляКашпо
Школа це не місце, де має бути весело. Який приклад старшокласники подадуть дітям? Прогулювати уроки?
Трахтибидох• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Важкий випадок
Царівна Жабка• 28 сентября 2023
Не говорите. Просто беспредел какой-то. Развели тут … самоврядування))
очки_ннадо• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Как сказал бы старшеклассник - ’душнила’)) это один день, дети ничего не теряют, но получают опыт. Старшие как раз могут почувствовать себя в роли учителя и немного проникнуться уважением, так как на своей шкуре ощутить могут, что учить - это не просто.
Кашпо• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Да, школа це місце де треба плакать і страдать, страдать і плакать
Трахтибидох• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Я была отличницей и меня всегда брали проводить урок в этот день, представляете, не прогуливала уроки. И вообще прогульщиков не брали на такую роль
парИла я парИла• 28 сентября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Таке було і в наші часи, в чому капець?
В цьому і капець
очки_ннадо• 28 сентября 2023
Ответ дляКашпо
А ещё лучше - рыдать, а не просто плакать)

парИла я парИла• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Та робіть що вам надо там. Досить нити
Трахтибидох• 28 сентября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
В цьому і капець
Я не при совку вчилася, на це ви натякаєте?
Звожу з розуму• 28 сентября 2023
Коли я в школі вчилась, в нас теж такі дні були) І ці дні обожнювали всі діти! і малі, і великі. Чекали, як свята) Так навчання було таке собі, але ж весело. Не бачу ніякої проблеми.
Пам´ятаю ми з дівчатами вели математику у п´ятикласників. Нам вчитель допомогла придумати цікаві завдання для них, ми знали яку тему вони проходять) Це весело, прикольно.
Не розумію, чому ви так обурюєтесь. Що поганого в тому, що діти всього лиш один день проведуть весело, і трохи подуркують? Це лише один день...такі часи важкі, боже...що страшного в тому, что буде в дітей один легкий і прикольний день, який вони надовго запам´ятають.
Країна мрій• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Боже, какая Вы зануда.
Кашпо• 28 сентября 2023
Ох, цей день самоврядування. Прийдуть старшокласники, посадять дітей кружочком, затянуть сигаретку, потім передадуть по колу пляшечку Бірмікса. Тоді в бутилочку на роздягання.
Ой, біда-біда)))
Короче, автор, откривайте огірки дитині на післязавтра для опохмєлу
Всім шампаньського• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Ь в четвертом и седьмом слове вы, видимо, изучали именно в день, когда уроки вели старшеклассники
Пешеходик• 28 сентября 2023
Ох, ви автор і зануда...
Щороку в школі такий день, дітям подобається, школа - це не тільки задачки і формули. В чому проблема у вас, не зрозуміла?
Ласую колобками• 28 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Чому прогулювати? В нас в минулому році було. Донька урок історії від 11 класників пам´ятає до сьогодні-живо, енергійно, з купою фактів цікавих. Дуже сподобалося
Герцогиня• 29 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну чого одразу прогулювати уроки? Може просто курити і пити навчать
Xвостокрутелка• 29 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Це капець
Это весело.
Статус Ква• 29 сентября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Це капець
чого? мені 47 і в моїй школі таке було)
.
Я в один рік викладала математику, а в другий була завучем