60 метрів сметани• 29 сентября 2023

Сын 12 лет запостил на фб это...

r25-1• 29 сентября 2023
Ответ дляKateryna-S
Ну найти девушку которая хорошо зарабатывает и может его достойно обеспечивать тоже не просто. Вряд ли такие по клубам шляются или пивко во дворе потягивают. Их искать надо в физико-математических школах, на олимпиадах, в университетах, а туда так просто не попадаешь и не удержишся. Учится надо чтобы было понятно хотя бы кандидатка достаточно умная чтобы получать в будущем достойную зарплату.

И это в добавок к постоянной заботе о себе любимом, вам ли рассказывать - маникюр, педикюр, прически за модой следить. Дамы которые могут кого-то содержать кого попало не выберут.

Работы непочатый край, и. Чем раньше начнет, тем лучше выберет, ведь чем старше женщина тем больше понимает и вряд ли кого-то содержать захочет.
може у нього язик шершавий

Млинці зі смайликом• 29 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
я думаю это все популяризация МуДе. Сейчас на каждом шагу мальчики говорят, что нужно быть неприступным и гордым, а женщины пусть бегают
Автор, у сына просто хорошее чувство юмора!
Млинці зі смайликом• 29 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
вот такое тоже норма сейчас?
Автор, ну что у вас с юмором?
Голубец• 29 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
его отец учит, что он никому ничего не должен. Говорит, что я в твоем возрасте во двор выходил - мне там все должны были.
зачeм оn вам? этот neдомуж?
Конотопська відьма• 29 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
отец есть, но он и сам альфонс матерый. Я даже не знаю как тут поступить. Меня он точно слушать не будет, у него авторитет отец
Вы с отцом в разводе?
Пирожкиня• 29 сентября 2023
Автор, ребенка на спорт срочно, к тренерам мужского пола. Восточные единоборства какие-нибудь, дзюдо отлично. Там мозги вправят.
Добра, коли сита!• 29 сентября 2023
:)
Коли моя донечка сказала мені, що навчання не її, вона вийде заміж, я посадила її за стіл, налила чаю і озвучила, як ми будемо готуватися до кар´єри домохозяйки.
1. Дієта, спорт, процедури краси - ти робиш ставку на те, що тобі буде нема чим привабити, тому маєш виглядати конкурентно. Бо таких дівчат багато. Починаємо сьогодні. Меню відтепер отаке, тренування 3-4 дні на тиждень. Волосся, нігті, брови...
2. Відтепер ти вчишся вести домашнє хазяйство. Я передаю тобі планування сімейного бюджету. В цьому місяці у тебе на те, щоб прогодувати родину - 15000 гривень. Врахуй, що у мене в цьому місяці треба поновити декілька предметів гардеробу, у тата стомалог, у собаки планова операція операція, не забудь за корм, врахуй комуналку, не забудь виділити гроші на транспорт. І ще - якщо у нас не будуть сплановані розваги, ми будемо дутися і нудіти. Тож врахуй це все, склади меню. Ми хочемо їсти смачно і різномантіно.
3. Прибирання, прання - це твоє. Прасування теж. З сьогодняшнього дня ми з татом не будемо брати в цьому участі, якщо не захочемо.
4. Ми завжди можемо тебе звільнити. Тому думай про те, що буде, якщо так станеться. Куди ти підеш, на що будеш жити.

Зараз ми всі турботи ділимо на всіх, бо у кожного є справи - ми працюємо, ти вчишся. Нема проблем, якщо ти націлилася на кар´єру дружини і більше нічого. Це нелегка робота із постійним ризиком бути звільненою. Я захоплююся твоєю сміливістю. У мене духу не вистачило, я страхуюся своєю кар´єрою.
Вперед, доню ) А і ще. В нашому навчанні ми це не будемо моделювати, але ти маєш знати, зо у хорошої дружини не болить голова, вона має надавати чоловіку сексуальні послуги так само, як і з їжею - коли йому захочеться, різноманітно і з душею. Інакше ризик звільнення суттєво підвищується.

Зараз вчителі хвалять, дуже задоволені, я теж щаслива, бо планує навчання у виші, обрала професію, обрала страховочний вид діяльності, яким можна заробляти додатково у форматі фрілансу.

Мабуть вашому домохазяїну теж можна провести майстер-клас з майбутньої кар´єри.
Якщо моя доня заведе себе такого, у нас будуть високі вимоги ) Має мати хорошу підготовку, щоб вдало влашутватися.
Пирожкиня• 29 сентября 2023
Ответ дляМоська-слон
Капец
Моему 14, но у него другое говорит зачем девочки нужны они пьют, курят и матерятся ( видел на улице)
Ну рассказываю, что не все пьют и курят :))))
Природа возьмёт свое))
Неправдиша• 29 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Я глядя на одногодок дочки охреневаю , ( ну про себя она не рассказывает , может тоже чудит) Письма любовные пишут пацанам, возле дома их подстерегают ))) реально бегают и это типа модно Типа они такие девушки решалы -захотела этого взяла , надоел выбросила ну и т д . жесть конечно

ГугелП@лАмался• 29 сентября 2023
Дівчата, не ведіться, це мужик. Учора подібну тему створював з тупим постом.
Стефанія• 29 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Ой как тут говорят яблочко от яблони
Стефанія• 29 сентября 2023
Ответ дляr25-1
може у нього язик шершавий
И длинный что аж брови зачёсывает)))
Запасная спина• 29 сентября 2023
майбутній альфонс росте хахахах
він хоч успадкував гарні гени, вже гарненький, чи тільки роздуту самооцінку має?
автор 60 метрів сметани • 29 сентября 2023
Ответ дляЗапасная спина
майбутній альфонс росте хахахах
он считает, что внешность для мужчины не главное.
Запасная спина• 29 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
отже не може нею похвалитись.
ну таке..просто дитина і просто мем.
на практиці спробує як воно, тоді по іншому заговорить
Моська-слон• 29 сентября 2023
Ответ дляПирожкиня
Природа возьмёт свое))
Не знаю.....он согласен жениться как в мусульманских странах :)))