В рот не ложи• 29 сентября 2023

Що ви зрозуміли до 30 років?!

Я зрозуміла, що: 1)по факту крім батьків я нікому не потрібна. 2) більшість людей спілкується заради вигоди, як немає вигоди, спілкування в більшості закінчується. 3) ніхто не допоможе тобі, поки сам не допоможеш собі. 4) не вірити всьому тому, що кажуть люди. 5) не розповідати про свої, плани, успіхи і тд...
Мой завтрак• 29 сентября 2023
Что не стоило так переживать из-за мужчин: все стало на свои места, когда встретила правильного человека.

So_so• 29 сентября 2023
Разве что 3) Решение твоих проблем начинается с тебя, а не с других
Молчалка• 29 сентября 2023
1. Я можу мати все що захочу.
2. Подорожі найкращі емоції, розвиток та інвестиції.
3. Завжди потрібно обирати найкраще
4. Вчасно лікувати зуби і слідкувати за своїм тілом.
5. Поради приймамати лише в тих людей які чогось досягли в данному питанні
So_so• 29 сентября 2023
Ответ дляМолчалка
1. Я можу мати все що захочу.
3. Завжди потрібно обирати найкраще
Ваш список мне импонирует)
Чудо в декрете• 29 сентября 2023
Всегда маж пяточки кремом))
Шалена красуня• 29 сентября 2023
Понял, что отношений практически не было, а уже блин 31 стукнуло
Молчалка• 29 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Ваш список мне импонирует)
Дякую, я ще багато « повчань» маю
Вічно сама собі ними мозг виношу))) але результат класний
Я пані прохана...• 29 сентября 2023
Что все мужики козлы.
Молчалка• 29 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Ваш список мне импонирует)
Аааа ще саааме головне:
ПОРЯДОК В ДОМІ=ПОРЯДОК В ЖИТТІ
і дисципліна залог успіху

Я пані прохана...• 29 сентября 2023
Ответ дляМолчалка
1. Я можу мати все що захочу.
3. Завжди потрібно обирати найкраще
Так и есть. Особенно пятый пункт.
Шалена красуня• 29 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Что все мужики козлы.
Поддерживаю

P.s. Меня зовут Рома
Hatiko.• 29 сентября 2023
Обида- это только твоя проблема, тому, на кого обижаешься всё равно.
Козачка• 29 сентября 2023
Одно и навсегда: надеяться нужно только на себя. В самый сложный момент могут подставить и бросить и близкие, и даже родители.
Я пані прохана...• 29 сентября 2023
Ответ дляШалена красуня
Поддерживаю

P.s. Меня зовут Рома
Мне об этом говорили в 20, но я окончательно это поняла в 30.
Сільський ансамбль• 29 сентября 2023
1. Я навіть батькам не потрібна
2. Треба було йти в ескорт, а не отримувати вищу освіту, щоб довести щось батькам
3. Купувати валюту з кожної ЗП
Коржик• 29 сентября 2023
Та да... мои мозги ко мне пришли где то к 35 годам. До этого наивная дура была. Думала, какие люди прекрасные все ))
Поняла, что друзей нет .
Надо всегда было слушать только себя.
Любить только себя любимую. И ценить.
Не давать в долг.
Прекращать любые токсичные отношения , не важно кто это друзья либо мужчины.
Всегда все говори , что тебя не устраивает .
Ничего не терпи
Поменьше трепи своим языком 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Анонім Секретар• 29 сентября 2023
Зразу після вузу кинулася заробляти,взяла кредит,вже й завершувала його платити.Дуже хотіла своє житло і розраховувати тільки на себе.
Бавовна• 29 сентября 2023
Завжди розраховуй тільки на себе. Якщо є два варіанти - плохенький, але ти можеш втілити його особисто, і шедевральний, але буде потрібна протекція чи допомога інших людей, вибирай плохенький, але своїми силами. Уважно слухай, що кажуть люди - вони в більшості своїй кажуть саме те, що думають, і не роби знижок на ’був п´яний, не в настрої, його накрутила свекруха’. Ніколи не роби роботу, попередньо не обсудивши в усіх деталях оплату. Не очікуй від друзів забагато, вони всього-навсього наші попутчики по життю, а не служба допомоги.
Лунтик-паунтик• 29 сентября 2023
надо быть самостоятельной.
ты сама себе должна быть лучшим другом и помощником.
жертвы никому не нужны, в первую очередь тебе не нужны.
ты на первом месте у себя

МаксХмара• 29 сентября 2023
Мені майже 50. У мене інші висновки. 1) Треба шукати таке оточення, у якому цікаво й затишно. Якщо некомфортно - не боятися кидати; 2) батьки дали життя і по-своєму нас люблять, але вони продукт свого часу, і треба бути поблажливими до них; 3) будь-яке спілкування, досвід може стати в пригоді в майбутньому; 4) як ставишся до людей, так і вони до тебе ставляться; 5) секс - класна штука для перезавантаження, після якої життя налагоджується, і взагалі це запорука вдалого шлюбу; 6) діти - найбільша втіха життя, яка нас опритомнює і відволікає від усяких неприємностей; 7) спортом потрібно займатися постійно, це дуже важлива інвестиція в майбутнє, запорука здоров´я і самопочуття; 8) про здоров´я потрібно дбати змолоду і не легковажити; 9) не заганяти себе. попри дедлайни, наявність дітей - відпочинок, прогулянка/мандрівка у вихідні - не балощі, а раціональна потреба організму.
Любимка-анонимка• 29 сентября 2023
Ответ дляМолчалка
1. Я можу мати все що захочу.
3. Завжди потрібно обирати найкраще
1. Можете. Але не факт, що будете мати.
2. Емоції так, інвестиції та розвиток - ні
3. Якщо можете собі дозволити. У вас зараз найкращий будинок та авто? Якщо так - які?
4. Так
5. Так
Любимка-анонимка• 29 сентября 2023
Ответ дляHatiko.
Никто тебе ничего не должен.
Твои обиды - твои проблемы.
Лунтик-паунтик• 29 сентября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Никто тебе ничего не должен.
Твои обиды - твои проблемы.
с ревностью таж херня.
ты ревнуешь - твои проблемы
ЛолитаНеРазлита• 29 сентября 2023
Нож в спину , и вообще добить тебя, это про родственников, что чужие люди могут стать действительно родными.
Никого не интересуют твои проблемы.
Мама не самый близкий человек на свете...
Любити себе треба!
Любимка-анонимка• 29 сентября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
с ревностью таж херня.
ты ревнуешь - твои проблемы
+100.

И ещё один: не стремись к богатству - стремись к самодостаточности/автономности
Молчалка• 29 сентября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
1. Можете. Але не факт, що будете мати.
4. Так
5. Так
)))))
Трішки безглуда дискусія зараз вийде. І, взагалі, я не думаю що варто вам пояснювати. Я побувала в 36 країнах, тому, про подорожі я стрерджую. Авто і будинок в мене, саме, такі як я хотіла.
Физрукая• 29 сентября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Всегда маж пяточки кремом))
Дякую, що нагадали. Я тупо забуваю, хоч крем для цього лежить біля подушки, щоб не забути...
Физрукая• 29 сентября 2023
Ответ дляШалена красуня
Саме зараз почнуться, класний вік!
Физрукая• 29 сентября 2023
Ответ дляМолчалка
Аааа ще саааме головне:
ПОРЯДОК В ДОМІ=ПОРЯДОК В ЖИТТІ
і дисципліна залог успіху
Тепер розумію, чого моє життя таке..в мене дома срач страшний
Физрукая• 29 сентября 2023
Ответ дляКозачка
Але хочеться вірити, що це не так