Teonaa• 29 сентября 2023

Маршрутчики вже САМІ вирішують яким маршрутом їхати?!

Маршрут 512 київ сполученням десь з оболоні до трц Лавіна вул Берковецька.
Має іхати не по прямій до лавіни, а завертать на синьоозерний масив, там робити петлю, повторювати рух в зворотньому порядку і вже тоді прямувати до Лавіни.
Водію це невигідно, бо там рідко сідають. І пасажири в основному теж не виходять там. Але я от туди прямувала, припустимо. Він мене висадив, і сказав що він рішає як іхать. Що відбувається? Куди мені звертатися? Якщо каряво написано, вибачте, бо в транслпрті
Anna-705s• 29 сентября 2023
Нет, не он. Есть маршрут утвержденный. Звоните перевозчику и жалуйтесь
Чашечка кофе• 29 сентября 2023
Це його маршрут вже роки 4
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Це його маршрут вже роки 4
З цією петлею??
Чашечка кофе• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
З цією петлею??
Так
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляAnna-705s
Це ж київпастрансовий же? Не в курсі?
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Так
Казліна упорота блін
Чашечка кофе• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Це ж київпастрансовий же? Не в курсі?
Ні, це приватний
Anna-705s• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Це ж київпастрансовий же? Не в курсі?
Не знаю. Погуглите
vetka• 29 сентября 2023
ой. маршрутка 512 це жесть. їздять як попало, водії стоять на зупинці чогось чекають, а потім женуть як навіжені, не зупиняючись на зупинках.
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Ні, це приватний
То може і дійсно сам вирішує?!
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляvetka
Я зара їми займуся
Поможіть найти контакти перевізника плиз я стою на одній нозі
vetka• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Я зара їми займуся
зараз в гуглі подивлюсь. ми нещодавно туди переїхали, але я вже зробила висновки, що краще чекати на 102 або 36 д
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляvetka
Найшла один ном, тпк не обслуговується
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляvetka
Може одразу в поліцію?
vetka• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Найшла один ном, тпк не обслуговується
я теж його знайшла.
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляvetka
я теж його знайшла.
Нема нічо більше?
lisulya• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
То може і дійсно сам вирішує?!
Ні. Маршрути затверджує міська рада.
Хіба шо він нелегал
Businka_05• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Може одразу в поліцію?
У нас полиция контролирует маршруты? Звоните в КМДА, они заключают договора с частниками.
optum• 29 сентября 2023
Автор, на сайте или в приложении Easy way можете оставить обратную связь. По маршруту он должен заезжать Синеозерный массив
Леска• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Це ж київпастрансовий же? Не в курсі?
В будь якому разі приватні теж узгоджують свій маршрут з КПС чи кмда.
Можете пожалітися куда нада, правда не факт що цей маршрут не знімуть після цього.
Probel Tochka• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Може одразу в поліцію?
Можна. Гроші ви заплатили, квиток отримали? гадаю, що ні. На місце призначення вас не доставили. Два порушення вже є.
Olesya-Sunrise• 29 сентября 2023
zvernen@kmda.gov.ua. на цю пошту я писала скаргу на цю ж маршрутку.
Hallowkitty -54c3• 29 сентября 2023
Vita_Nikita• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Найшла один ном, тпк не обслуговується
В маршрутках должен быть маршрут и фио с телефоном перевозчика.Прыгайте ближе к водителю
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляBusinka_05
Це 15-521 те що?
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляProbel Tochka
Та ні. Не платила. Бо я знаю що вони кінчені, і я одазу уточнить рішила. Він в отказ пішов; памажири підтвердили, що да, іноді нормально їздить, но в основному вони «не хочуть» заїзджать. І сказав не ідете, то виходьте. І на наступній я вийшла
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
фото
Та цей тоже знайла
«Не обслуговується»
Probel Tochka• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
А, тоді поліція не буде нічого робити.
Свята• 29 сентября 2023
У нас тоже есть такой конченный маршрут. Подвел меня, еле успела на поезд. Оказывается: на конечной мало кто садится, поэтому мы разворачиваемся на кругу и едем обратно. Больше не пользуюсь их маршрутом, выбираю два транспорта с пересадкой, но надежно
автор Teonaa • 29 сентября 2023
Ответ дляProbel Tochka
А, тоді поліція не буде нічого робити.
Та то таке
Квитки не дають - можна сказати що і платила
Но то таке. Воно ім хіба треба(