Маршрут 512 київ сполученням десь з оболоні до трц Лавіна вул Берковецька.
Має іхати не по прямій до лавіни, а завертать на синьоозерний масив, там робити петлю, повторювати рух в зворотньому порядку і вже тоді прямувати до Лавіни.
Водію це невигідно, бо там рідко сідають. І пасажири в основному теж не виходять там. Але я от туди прямувала, припустимо. Він мене висадив, і сказав що він рішає як іхать. Що відбувається? Куди мені звертатися? Якщо каряво написано, вибачте, бо в транслпрті
Чашечка кофе• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Це ж київпастрансовий же? Не в курсі?
Ні, це приватний
Businka_05• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Може одразу в поліцію?
У нас полиция контролирует маршруты?
Звоните в КМДА, они заключают договора с частниками.
Probel Tochka• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Може одразу в поліцію?
Можна. Гроші ви заплатили, квиток отримали? гадаю, що ні. На місце призначення вас не доставили. Два порушення вже є.
Olesya-Sunrise• 29 сентября 2023
zvernen@kmda.gov.ua. на цю пошту я писала скаргу на цю ж маршрутку.
Vita_Nikita• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
Найшла один ном, тпк не обслуговується
В маршрутках должен быть маршрут и фио с телефоном перевозчика.Прыгайте ближе к водителю
Ответ дляProbel Tochka
Та ні. Не платила. Бо я знаю що вони кінчені, і я одазу уточнить рішила. Він в отказ пішов; памажири підтвердили, що да, іноді нормально їздить, но в основному вони «не хочуть» заїзджать. І сказав не ідете, то виходьте. І на наступній я вийшла
Probel Tochka• 29 сентября 2023
Ответ дляTeonaa
А, тоді поліція не буде нічого робити.