САМ_ТАКОЙ• 29 сентября 2023

Элайнеры или брекеты

Девочки. Кто в теме: что быстрее работает и что лучше? В Европе многие отказываются уже от работы с брекетами и переходят на элайнеры. Кто разбирается подскажите
Но дорогие конечно элайнеры
Замрійлива• 29 сентября 2023
Індивідуально.
В Європі люблять рахувати гроші, тому брекети не втрачають популярності. Якщо є гроші - не економте, елайнери зручніші і естетичніші

Впораюсь зі всим• 29 сентября 2023
Звісно, брекети. З ними хоч розмовляти можна.
автор САМ_ТАКОЙ • 29 сентября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
А с элайнерами нельзя?
автор САМ_ТАКОЙ • 29 сентября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Індивідуально.
Разница 1000€ между ними
Брекеты 3500€
Элайнеры 4500€
Впораюсь зі всим• 29 сентября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А с элайнерами нельзя?
Якщо вас влаштовує жахлива шепелявість. Слина під ними булькає та смердить. Ще їх треба знімати-вдягати на кожну їжу, це замедляє їх дію.
автор САМ_ТАКОЙ • 29 сентября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ужас
Не знала этого
автор САМ_ТАКОЙ • 29 сентября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Даже впервые такое слышу
Замрійлива• 29 сентября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Разница 1000€ между ними
Брекеты 3500€
Элайнеры 4500€
По-перше, залежить, яка у Вас проблема, чи можна її вирішити елайнерами. По-друге - ціна. У нас в сім´ї фулхаус: хто вирівнював елайнерами, хто брекетами, хто пластинкою, а чоловікові, наприклад, сказали взагалі не чіпати, залишити як є
автор САМ_ТАКОЙ • 29 сентября 2023
Ответ дляЗамрійлива
И что кому понравилось ?

Замрійлива• 29 сентября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
И что кому понравилось ?
Ви будете сміятись, але на першому місці пластинка
Впораюсь зі всим• 29 сентября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Даже впервые такое слышу
Я носила і капу і металеві брекети. Все нормально, швидко. Нормально виглядає, ледь помітно.
Ви про естетику не думайте, а про механізм дії. В брекетах надійніше в плані результату.
Маю декілька думок• 29 сентября 2023
В элайнерах шепелявила, постоянно отклеивались эти выпуклости на зубах, забыла как называются, чтоб точечное действие было. Снимать их адский ад, перестала есть. Помучалась 2 недели, поставила брекеты. Намного удобнее.