Файна цьоця• 29 сентября 2023
По слідам теми про багатодітних та електрику
От наприклад кому доречніше дати відсрочку батьку двох нормотипових дітей (не маленьких) чи наприклад батьку однієї дитини,але дитина із інвалідністю вік припустимо такий же самий
Поля Дяченко• 30 сентября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ви готові фінансувати мою третю дитину? Років так до 18, а можливо до 22, якщо в універі вчитися буде?
Свого часу я народжувала в пологовому обласної лікарні. Я на все життя запамʼятала розмови тих жінок. Це такий тип людей - мама-банкомат. Вона народжує кожні 2-3 роки та родина гарантовано отримує виплати щомісяця. Навіть огидно згадувати що вони про ті гроші казали та як до дітей відносяться
Не смешите,там копейки на детей.