В кого тако було• 29 сентября 2023

Дівчатка, хто закордоном з початку війни, а тут Я...

Цікавить думка виключно жінок, що чекають закінчення війни.
Ви приїжджаєте додому, а чоловік давно в нових стосунках. Ось я кохаю такого чоловіка. Так сталось, ніхто цього не хотів, планувалась недовгострокова розвага - перезимувати зиму з моральною підтримкою один одного. І трапилось таке попадалово... Що ви робитимете, коли взнаєте?
З усією повагою до вашого вибору.
Пупс• 29 сентября 2023
Живу дальше
ПуГоФФка• 29 сентября 2023
Це ваш чоловік чи мужчина, з яким ви просто у стосунках?
Потужна махіна• 29 сентября 2023
Думаю вони або продовжать жити з цим чоловіком.
Або повернуться до того чоловіка, який у них за кордоном є(у більшості жінок вже теж є ьам другі стосунки)
автор В кого тако було • 29 сентября 2023
Ответ дляПуГоФФка
Мужчина, з яким у стосунках
Бентливуман• 29 сентября 2023
Не знаю.
Мой муж после развода мало кого заинтересует, т.к. останется без квартир, дачи, и машины. Ну, зп останется и та будет идти на ребёнка и меня. Ну, красивый, спортивный мужчина. Дальше что?
КонФФетОшка• 29 сентября 2023
Ну так якщо він з іншою, то це значить що ви вже не в стосунках. Чи я щось не розумію
Цвіпканя• 29 сентября 2023
Ответ дляБентливуман
Не знаю.
Тю, он же не без рук и ног, заработает ещё.
вкрации• 29 сентября 2023
Смотря какой мужчина, если богатый и будет просить прощение то буду с ним. Если скажет что разлюбил, то попрощаюсь. Много факторов должно быть.
Пампушечка• 29 сентября 2023
Ну я своему разрешила ,например,»для здоровья» какую-нибудь если что иметь. Приеду,никто ее рядом с собой никогда не оставит. Так что не фантазируйте. Надо ж мужикам сливать куда-то.
Цвіпканя• 29 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Мужчина, з яким у стосунках
Нет уже никаких отношений, просто говорите мой бывший...
ПуГоФФка• 29 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Мужчина, з яким у стосунках
У вас є 2 варіанти:
1) Поговорити з цим чоловік про відновлення стосунків на якихось певних умовах, які вас обох влаштують. Це якщо і він, і ви маєте таке бажання
2) Випасти «на мороз» і забути. Будувати нові стосунки тут, або закордоном.
Бентливуман• 29 сентября 2023
Ответ дляЦвіпканя
Спорный вопрос
Цвіпканя• 29 сентября 2023
Ответ дляБентливуман
Спорный вопрос
Да прям ,свет клином на вас сошёлся?))
Звоночек• 29 сентября 2023
где гарантия,что он с вами пока не вернется жена?
Молчунья• 29 сентября 2023
Чого вартий такий чоловік, та і ви невисокої ціни товар
Кондуктор автобуса• 29 сентября 2023
Кохайтеся!
Чому ні. Ті жінки за кордоном давно все знають, а сьогодні він є, завтра не має, треба жити, не ховати себе.
Ответ дляБентливуман
Не знаю.
Він не в офіційному шлюбі. І мене ніколи не цікавили метеріальні блага. Я працюю і він працює. З/п на 1 дитину 25%
Думаєте, при бажанні не можна вижити?)) Ваші кв, дачі і тд були вами зароблені до шлюбу з ним чи подаровані вашими родичами?
Бентливуман• 29 сентября 2023
Ответ дляЦвіпканя
Да прям ,свет клином на вас сошёлся?))
Да. Всё построено благодаря мне. В т.ч. и его профессия и работа. И он это знает.
Но и вероятность что найдёт другую равна нулю.
Смурфетта• 29 сентября 2023
Курку купят и в морозилку
Ответ дляКонФФетОшка
Я з ним в стосунках. А неофіційна дружина закордоном
Цвіпканя• 29 сентября 2023
Ответ дляБентливуман
Он у вас в клетке что ли?
Почему вероятность равна нулю?
Наша взяла• 29 сентября 2023
Поблагодарю тётю, которая обслуживала и развлекала мужа, пока меня не было. Порадуюсь , что есть такие добрые давалки. Мужа пошлю сдавать все анализы, а то вдруг тётя ещё десяток таких же одиноких обслуживала). И понятно , что если муж жене о любовнице не рассказал и на развод не подал, то и сам понимает , что это временное развлечение на время отсутствия жены)
Ответ дляПампушечка
Тренований))
’можна!’ - і побіг як пес до миски))
Ви молодець!
Бентливуман• 29 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Ну если не женат тогда не заморачивайтесь.
Наш случай не ваш вариант, когда все строили с нуля. И тут просто взять и разрушить все из-за какой-то сомнительной курицы.
Угги_в_горошек• 29 сентября 2023
Автор,а вы кто ему приходитесь?По статусу.Не жена,а кто?
Смурфетта• 29 сентября 2023
Ответ дляБентливуман
Спорный вопрос
Вы не центр Вселенной. У него всё получится.
Сами хоть успешно устроили личную жизнь?
КонФФетОшка• 29 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
А що він вам говорить чи обіцяє щось? Що буде робити дружина, вам має бути все-одно . Важливо що робитиме він.
Белочкой зови• 29 сентября 2023
Морожену курку ніхто не відміняв
Бентливуман• 29 сентября 2023
Ответ дляСмурфетта
Че мне её строить? Живём вместе.
Ответ дляЦвіпканя
Я з цим чоловіком у стосунках зараз! Його дружина (неофіційна) в Бельгії. Я його кохаю! Задумуюсь, що буде по закінченню війни(