З горіха зерня• 29 сентября 2023
Додивилась Величне століття. Який бомбічний серіал
Колись починала дивитись. Поміняли актрису і я перестала. А це від початку нереглянула знову, бо по 1+1 фоном вечорами йшов. І нова актриса неймовірно зіграла Хюрем на заході своїх днів. А Сулейман то актор не описать. Він очима навіть грає. Мабуть, це роль всього життя актора. Серіал легенда однозначно.
Навіть сумно, що закінчився. Турки вміють знімати.
Останні серії дуже сумні один за одним всі вмирають. Але так розкриті всі герої, що, наче, життя кожного знаєш і прожив з ними.
Тепер не знаю що дивитись вечорами
Мафиозная• 29 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
а я себе заспокоювала під час перегляду історією з іншого боку, нашого - нападали на землі, грабували, вбивали ... та сама гюрем туди дитиною потрапила.
дівчата в гаремі з початком критичних днів (12років!) вже відправлялись у ліжко до султанів .... це жах. + це все ж серіал, з реальними подіями там мало що збігається
тю в 11 рожают и сейчас ,а вы ф шоке))
Мафиозная• 29 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
аббатство даунтон дивилися?)
я дывылась.моё восхищение юмору,благородству и аристократизму простых людей.
Обязательно посмотрю ещё раз вдумчиво,с блокнотом.
З горіха зерня
• 29 сентября 2023
Ответ дляМиллениалка
Удалено администрацией...
Шось ви перегнули. Не вистрибуйте з трусів
Миллениалка• 29 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Щось ви поплутали скажете це своєму коханому якщо такий є)