З горіха зерня• 29 сентября 2023
Додивилась Величне століття. Який бомбічний серіал
Колись починала дивитись. Поміняли актрису і я перестала. А це від початку нереглянула знову, бо по 1+1 фоном вечорами йшов. І нова актриса неймовірно зіграла Хюрем на заході своїх днів. А Сулейман то актор не описать. Він очима навіть грає. Мабуть, це роль всього життя актора. Серіал легенда однозначно.
Навіть сумно, що закінчився. Турки вміють знімати.
Останні серії дуже сумні один за одним всі вмирають. Але так розкриті всі герої, що, наче, життя кожного знаєш і прожив з ними.
Тепер не знаю що дивитись вечорами
Блондинка в Законе• 29 сентября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Я подивилася, поплакала і більше не хочу передивлятися, кінцівка важка, та і сам серіал важкий, але знятий красиво.
а я себе заспокоювала під час перегляду історією з іншого боку, нашого - нападали на землі, грабували, вбивали ... та сама гюрем туди дитиною потрапила.
дівчата в гаремі з початком критичних днів (12років!) вже відправлялись у ліжко до султанів .... це жах. + це все ж серіал, з реальними подіями там мало що збігається
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Далі планую Імперія Кесем, але якби теж по телевізору було, бо так навряд буду дивитись. А от фоном - супер!
Так в ноуте себе фоном включите.
Я великолепный смотрела раз 60 не меньше)))
Блондинка в Законе• 29 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Дуже красиво. Костюми, музика неймовірна актори грають усі як проживають
а які в них діалоги, епітети ...
я на канікули осінні вже замовила тур в стамбул.
планували ще на весні 2022...
моя дочка виросла на цьому серіалі - хоче дуже поїхати, походити по цим палацам
планували ще на весні 2022...
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Ответ дляБратья Капли
вопрос, раз уж Вы досмотрели. Куда все же делась Хюрем, когда она пропала на несколько лет, а потом уже взрослую ее нашли?
Хатидже решила отомстить султану за убийство ибрагима. Заплатила бабла и хюррем выкрали и держали в заложницах. Балибей нашел ее через много лет
Блондинка в Законе• 29 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так в ноуте себе фоном включите.
не люблю - носитись з ним....
цей раз дуже вдалий час був. от тільки влітку пропустила знову, а так - ввечері, всі вже справи зроблені, лягла, в тел паралельно клацаю...
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
а які в них діалоги, епітети ...
планували ще на весні 2022...
Ой удачи Вам!
Я сама только в ютубе смотрела экскурсии по дворцу. Хотелось бы побывать
Блондинка в Законе• 29 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ой удачи Вам!
поїхали
Железобетон• 29 сентября 2023
Ответ дляБратья Капли
Ну так це ж інтриги Хатідже,там же в серіалі це чітко пояснювалось. За наказом Хатідже, Хюррем викрали по дорозі(вона отримала листа,що Селім захворів,хоча цього не було), Хатідже то влаштувала.
Як Сулейман забрав кохання Хатідже,так і вона хотіла,щоб брат відчув як то воно.
Ну а там тримали її десь поки через роки Балібей все ж не вийшов на слід і не знайшов її
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
поїхали
Не могу пока) жду половинку....оттуда
Блондинка в Законе• 29 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Не могу пока) жду половинку....оттуда
дочекаєтесь обов´язково!
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
дочекаєтесь обов´язково!
Велике дякую❤❤❤
Царівна Жабка• 29 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так в ноуте себе фоном включите.
Я фоном только доктора Хауса смотрела )) в Веке молчаний много а тут музыка такая тадададам и мчишься с кухни со шваброй бо молчат а музыка как будто убивают кого то))
Блондинка в Законе• 29 сентября 2023
Ответ дляЖелезобетон
оцей момент теж пропустила знову
З горіха зерня
• 29 сентября 2023
Ответ дляБратья Капли
Її сховала сестра Султана Хатідже. Так вона помстилась за смерть Ібрагіма. А знайшов її отой красаачик Балібей
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Я Кесем начала в ютубе смотреть. Первые серии после великолепного нудные,герои не те,хотя это ж потомки. Озвучка конячья...выключила
Потом таки заставила себя..в сер сериала опять замена глпвной героини,но фильм хороший,досмотрела
Хоть и жуткий. Там как раз показано как шехзаде убивали
З горіха зерня
• 29 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так в ноуте себе фоном включите.
Та ви переможець точно! Думаю ніхто 60 не дивився. Навіть я фанатка незмогла б
Кров з молоком• 29 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Надо было Сулейману сразу выдать ее замуж за учителя , а не идти на поводу
З горіха зерня
• 29 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
а які в них діалоги, епітети ...
планували ще на весні 2022...
Я на день народження за тиждень до війни встигла поїхати на 3 дні. Теж такий подарунок попросила в чоловіка. Хотіла приїхати і почати дивитись, так куди там...
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Короче что Вам сказать,украинки это сила)))
У меня закрались подозрения,что хюррем в жизни хорошо платили из европы. Развалили в итоге страшную османскую империю
Ибо если бы стал султаном мустафа,а не селим,то империя бы укрепилась
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
С меня сын смеётся уже) а я не могу,мне он так нравится)
З горіха зерня
• 29 сентября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
а які в них діалоги, епітети ...
планували ще на весні 2022...
Діалоги так.
Останні млова султана я прийшов в цей світ без нічого і йду з пустими руками. Голос друга кличе мене. Все ж мучився решту життя, що вбив Ібрагіма. А ота мелодія як він грав на скрипці йому. Оця скрипка така окраса серіалу
Тишком_нишком• 29 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ви просто не дуже глибоко знаєте історію Османської імперії) навряд чи вона б квітла, і добре що розвалилась, бо були б ми з вами мусульманами)
Бо Володимир Великий таки б вибрав цю релігію.
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Так добре звісно)))
Але турки і сьогодні зляться на хюррем та сумують за мустафою)
Може й про відродження мріють.
Треба готувати сучасну Хюррем))))))
Може й про відродження мріють.
Треба готувати сучасну Хюррем))))))
Тишком_нишком• 29 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так добре звісно)))
Може й про відродження мріють.
Треба готувати сучасну Хюррем))))))
Може й про відродження мріють.
Треба готувати сучасну Хюррем))))))
Доречі, так, ви праві, до хюрем в них здається не зовсім любов, хоча багато там було інших жіночок.
Міряю від одиниці• 29 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ну потом же матриархат и ’от баб всё зло’)
Но так и есть по факту. Европейки ухайдокали империю
Миллениалка• 29 сентября 2023
Ответ дляМафиозная
не,будем смотреть всяких мюмзиков и зомби)))
Удалено администрацией...
Мафиозная• 29 сентября 2023
Ответ дляМиллениалка
Удалено администрацией...