Крошечка-хаврошечка• 29 сентября 2023

Поділіться досвідом купівлі авто. Де дивитись, нюанси

Підкажіть будь-ласка де можна подивитись в Києві або області авто, є ж площадки мабуть. Так щоб хоч визначитись що подобається. Потрібна машина, але я в них взагалі не розуміюсь, немає навіть уявлення на які машини звернути увагу.. Перше авто, бюджет до 8000-10000. Я ще той водій, страшно, але поки по селам буду тренуватись. Дітей зі школи, по гурткам. Ми за містом живемо. Автомат однозначно, механіка не моє. Може підкажете моделі на які звернути увагу. Де шукати? Я крім авторіа нічого не знаю. Може є десь групи де свої машини людини продаютья не перекупи, в ідеалі щоб один власник був. Думаю може на електро звернути увагу, Nissan Leaf. У кого є - поділіться як вона?
Вареничніца• 29 сентября 2023
Якщо не розбираєтесь,то краще з салону

Николай-b526• 29 сентября 2023
пойдите на площадку, потрогайте посчупайте, проедтесь, габариты увидите..ну и типа откровенный хлам не подсунут....
Дрібка щастя• 29 сентября 2023
По суботам продають біля Автозаз. Або на Чапаєвку.
автор Крошечка-хаврошечка • 29 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Якщо не розбираєтесь,то краще з салону
Я б залюбки але в мене немає такого бюджету та й не факт що з салону буде безпроблемно.
Ответ дляНиколай-b526
Так отож і питаю де ті площадки є?
Жена брата Админа• 29 сентября 2023
Беріть електричку , але з акб 40кВт, і буде вам щастя
Там єдине що ламається то ходова, і її на любому підйомнику за 150грн глянуть
ну і на залишок АКБ дивитися щоб був 90% і більше, якщо батарея повність заряджена то залишок пробігу буде показувати 250-350км
Якщо з села мішки і ящики невозити то на зою можите глянути, вони менші за ліф, але і місця вних для мене маловато для ніг
Вареничніца• 29 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я при ваших вводних брала рено логан з салону в кредит через КредіАгріколь банк зі знижкою.
1 внесок 5 тис + кредит на 5 тис

Ответ дляЖена брата Админа
Дякую. Бачу що багато ліфтів на авторіа і засумнівалась чого їх так багато, причому що декілька власників за пару останніх років.
Alex_Kri• 29 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
1 внесок 5 тис + кредит на 5 тис
только сейчас таких авто нет
Малая Налегке• 29 сентября 2023
Рекомендую професіонала в підборі. Підберуть під ваші критерії і бюджет. Перевірять особисто і на СТО. Або перевірять обрані вами машини на Авторіа. Нададуть відеозвіт. При необхідності доставлять із іншого регіона України. Максим 067-184-28-84. Є канал в ютубі і в інстаграмі - max_auto_pidbir_ua Побачите, як працюють. Не реклама. Рекомендація.
Ответ дляAlex_Kri
только сейчас таких авто нет
Тільки хотіла написати. Зараз наврядчи куплю за таку ціну.
Ответ дляМалая Налегке
Дякую, я теж думала за людину яка зможе порекомендувати. Не підкажете скільки вони беруть за послуги?
Жена брата Админа• 29 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Багато бо є попит, і но дорогах їх стало дофіга
Беріть небійтеся, машина звір і місця в салоні як в джипі
Alex_Kri• 29 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Сейчас вообще беда с новыми авто эконом-класса. Начинаются с 12000 и это китаец, который вообще не хочется.
Мамина корзиночка• 29 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
1 внесок 5 тис + кредит на 5 тис
Сколько лет назад.....
Напланетянка• 29 сентября 2023
Ми свою з США замовляли. На СТО де стару машину обслуговували нам допомогли обрати і полагодити. Зараз і далі у них ТО робимо . Але брали не дешеву
Николай-b526• 29 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
лучше знакомых попросить, сейчас авто у всех, подборщики с тебя 3 шкуры сдерут, будут смотреть кучу машин, а вы будете платить, если не понимаешь-все хотят развести, от салона до подборщика, будут тулить все, шо попало(
Напланетянка• 29 сентября 2023
Я б на вашому місці з салону брала , якщо не має кому допомогти .
Вареничніца• 29 сентября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Сколько лет назад.....
2021,але в них і зараз є спільна програма: якщо оформлювати кредит на авто,то знижка -40 000грн( як раз покриває вартість оформлення і каско)

Вареничніца• 29 сентября 2023
Ответ дляAlex_Kri
только сейчас таких авто нет
Нема логанів,то є інші моделі.
Як на мене,найгірше,що можна зробити,то взяти кота в мішку через авто-ріа і потім зі СТО не вилазити.
Я за 4 роки в СТО була тільки для заміни масла і техогляду.
Вареничніца• 29 сентября 2023
Ответ дляНиколай-b526
Alex_Kri• 29 сентября 2023
Ответ дляВареничніца
Нема логанів,то є інші моделі.
есть, только у Дастера минимальная цена 17700
Напланетянка• 29 сентября 2023
https://www.facebook.com/reel/2454753994696251?s=y...
Малая Налегке• 29 сентября 2023
Ответ дляНиколай-b526
попросити знайомого і попасти на ремонт на 2-3кілобаксів - це додасть в життя пікантних ноток)) В такому випадку дешевше на таксі
Николай-b526• 29 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
нее ну бошку по-любому надо иметь), брать офицальную машину, один хозяин, история обслуживания подтвержденная, да будет дороже... но будете кататься без больших вложений некоторое время)
Малая Налегке• 29 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
вартість послуг тут:

https://drive.google.com/file/d/10M8jUP7wUzgT_5XxL...
Вареничніца• 29 сентября 2023
Ответ дляAlex_Kri
Як раз на перший внесок і оформлення вистачить
Анонимус Я• 29 сентября 2023
Є канал на ютуб, хлопці приганяють авто з Європи, на каналі роблять відеоогляд, досить чесно розповідають про наявні нюанси. В них є майданчик в Києві, своє авто я там купувала. Нарікань не маю.
Незнаю чи можна давати посилання, але за назвою можна знайти на ютуб: avtorazbor
Спасу мир• 29 сентября 2023
Я бы вам посоветовала в воскресенье поехать на авторынок и подобрать себе несколько моделей. Все что понравиться зрительно пробуйте сесть за руль, насколько вам удобно, сесть сзади, чтоб понимать как будет пасажирам. Потом уже целенаправленно искать то что понравилось на авториа. Но смотрите только свежие объявления. Те что висят больше 3 дней нет смысла смотреть, хорошие машины разбирают в течении пары часов. Перед покупкой на своем СТО проверить обязательно.
Спасу мир• 29 сентября 2023
И не верьте никому что не бита, не крашена, ездила жена. Многие скручивают пробег и божаться что все чесно.