таке колечко…
Юлия_Юлия-2175• 30 сентября 2023
Не нормально, особливо якщо це сюрприз в дитячих паличках, а не усвідомлений вибір ’іграшки’. От якби в кіндерах таке траплялося, то сумніваюся, що хтось був би в захваті.
Ответ дляNatalaza
Матінко Божа! А потім дивуємося, що це з дітьми, як підмінили. А воно накопичується, починаючи з іграшок.
Смішно. Мої діти мають іграшки від котрих у більшості,, правильних,, батьків починається нервовий зрив, але не дивлячись на це до їхнього виховання на багато менше претензій від чужих людей, аніж у ,, правильних,, батьків. Проблема не в іграшках, а в тому що багато хто зосереджується на тому ,,що люди скажуть,, замість того щоб вчити дітей не засуджувати інших і приймати їх такими як є.
dahashutka19• 30 сентября 2023
Ответ дляеники-беники їли вареники
Знак зодіаку – козеріг )))
Нормально
Татьяна -3329• 30 сентября 2023
Ответ дляеники-беники їли вареники
Знак зодіаку – козеріг )))
Нормально
Я думала Путіна поклали.
Але мої хлопці не придали б цьому значення. Вони ще більше страхіття дивляться.