Без QR коду• 30 сентября 2023

Що взуваєте восени під чорні штани?

Змінюю роботу, на новому місці дрес-код, купила піджак, білі футболки/рубашки і чорні брюки(кілька пар), також маю чорні джинси прямі, блакитні вузькі та блакитні клеш джинси.
Думаю що можна взувати взагалі?
Хочу взяти білі кеди, туфлі-лодочки на невеличкий каблук (але туфлі то можна вже в приміщенні), а ось зараз прохолодніше буде, яке взуття шукати щоб на вулиці було норм?
автор Без QR коду • 30 сентября 2023
Джинси можна наповсякдень, якщо немає заходів важливих
автор Без QR коду • 30 сентября 2023
І так, зараз я топчу нью беленс кросівки і мені норм, на роботу можна хоч у джинсах, хоч в спортивному костюмі
Атятя_тётя• 30 сентября 2023
Ответ дляБез QR коду
То вам можна будь в чому, якщо не має заходів? То для чого ви стільки накупили чорного і білого всього? Мені подобаються взагалі лофери, каблук можна, але я не ношу
автор Без QR коду • 30 сентября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Ні, на новій роботі дрес-код, на старій хоч у купальнику, аби робила
Марс атакует• 30 сентября 2023
Ответ дляБез QR коду
блакитні клеш джинси - дрес-код?
Гірчинка• 30 сентября 2023
Лодочки не треба, Вже давно забуте взуття. Слінгбеки, балетки, лофери дивіться
Голубая фишка• 30 сентября 2023
Ответ дляГірчинка
Чого це забуте? Це база
Невгамовна• 30 сентября 2023
Просто переобуваться на работе
Гірчинка• 30 сентября 2023
Ответ дляГолубая фишка
Чого це забуте? Це база
Вже давно антитренд. На заміну прийшли слінгбеки
Помаранчова душа• 30 сентября 2023
Ответ дляГірчинка
на осінь саме те😂 І під колготи ок.
Гірчинка• 30 сентября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
на осінь саме те😂 І під колготи ок.
як скажете))
Голубая фишка• 30 сентября 2023
Ответ дляГірчинка
скажіть це власницям бланіків та Джимі чу. Класичні нюдові лодочки ніколи не стануть антітрендом
Гірчинка• 30 сентября 2023
Ответ дляГолубая фишка
Слідкувати за трендами - моя робота. Тож бути власницями цього взуття - не значить його носити.
автор Без QR коду • 30 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна
Просто переобуваться на работе
Я не проти, а до роботи? Не босою ж бігти, і не в кросівках
Сонячний зайчик• 30 сентября 2023
Челси можно. Вообще вариантов масса
Печенюшка• 30 сентября 2023
Ответ дляГірчинка
Лодочки це вічна класика. Тим більше що стосується дрес-коду. До того ж як ви бачите слінгбеки в прохолодну погоду? Там же відкрита пʼята.
Невгамовна• 30 сентября 2023
Ответ дляБез QR коду
На работу в любых ботинках по сезону🤷‍♀️
А переобуваться в более легкое и подходящее по стилю
Не стесняюсь• 30 сентября 2023
Ответ дляГірчинка
Я, например, не могу их носить. У меня такой ремешок слетает с пятки
ничевока• 30 сентября 2023
Ответ дляГірчинка
В чому різниця лодочки на плоскій подошві і лофери?
Невгамовна• 30 сентября 2023
Ответ дляничевока
Что такое туфли лодочки на плоской подошве?
ничевока• 30 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна
Лодочки на плоской подошве — это и есть все эти лоферы, балетки, слингбеки и тд вместе взятые. Короче говоря, сначала это были просто лодочки, потом уже эти разновидности.
Лодочки на каблуке, кстати, это необязательно шпилька
Невгамовна• 30 сентября 2023
Ответ дляничевока
Лоферы и лодочки это явно разное
Гжегож Бженчишчикевич• 30 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна
В колготках / чулках и слингбеках? Т.е. торчат открытые пятки в колготках? Ну прям красота - страшная сила
ничевока• 30 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна
Лоферы и лодочки это явно разное
Да, вы правы насчет лоферов. Я их прицепом потянула) Остальное так
Невгамовна• 30 сентября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ещё куча видов обуви с закрытой пяткой)
Сорока-ворона• 30 сентября 2023
Гола з конопель• 30 сентября 2023