Видящие_помогите• 30 сентября 2023
Девочки, кто то снимал в Украине с польской карты деньги?
Большой процент, если в банкомате? Оставила маме карту польскую, ей нужна наличка в гривне, в магазине она конечно рассчитывается польской картой, но сейчас нужна наличка. Подскажите как выгодно? Спасибо
АдеКВАтная• 30 сентября 2023
Была комиссия, не помню по процентам, можно в банкомате привата глянуть какой процент будет при снятии, а потом снимать
Пиши-пропало• 30 сентября 2023
Пусть мама кому-то оплатит покупки в магазине, а они ей отдадут наличкой в грн, это по знакомым только.
Видящие_помогите
• 30 сентября 2023
Видящие_помогите
• 30 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Нехай мама відкриє карту в кредо, ви переведете їй . Вона зніме злоті і поміняє по нормальному курсу ( не банківському)
А там напрямую можно перевести? у неё есть приват и моно
Видящие_помогите
• 30 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
У вас є додаток польського банку?
так
Видящие_помогите
• 30 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Я перекидала на Приват спокійно, вчора малій на картку кидала.і на моно можна
а как ? просто ввести номер карты?
Я тут с краю постою• 30 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Переведіть по Свіфт платежу.
А какая комиссия по Свифт платежу?
Я тут с краю постою• 30 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Дивлячись який банк.,
Просто у меня при Свифт платеже, вместо 100 евро, зашло 90 евро. Как-то не очень выгодно.
Пекельнi Борошна• 30 сентября 2023
Перевіряла в різних банкоматах, Приваті, УкрСиббанк, Аваль, але було десь про знятті 1000 грн комісія від 200- 250 грн. Тому не знімала нічого, тільки колезі сказала, що треба гроші, то вона давала мені налічкою купити ліки, а я оплачувала польською картою. Так і повернула десь тисяч 8 грн.
АдеКВАтная• 30 сентября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Свифт вроде 3% был до войны
Всех в сад• 30 сентября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Свифт меньше процента. У вас наверняка платеж прошел через банк-посредник, который взымает фиксированную плату, независимо от суммы платежа.
П.С. Кстати, в долларах у вас наверняка содрали бы больше
Скользкая• 30 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Звісно не вигідно. Та всі танки на цьому і заробляють. Я написала як вигідно, я зуби зʼїла на цьому. КРЕдо
Львів мабуть ?
Згодна! Через Кредобанк, мінімальні втрати, зараз відкривають пакет мультивалютний, якраз зручно.
Тут простіше трохи, по знайомих міняю з рук в руки, тобто мені на конто перекидують злотувки, через BLIK , я одразу віддаю гривні, готівкою. Максимум 5 хвилин на все.
Автор, Вам скільки злотих треба зняти в готівку?
Скользкая• 30 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Комісії при знятті безглуздо дикі,
Знімати з польських карт, ще нікому в голову не приходило )
А от літом, одна пані спробувала з канадської карти зняти 5000 грн,
Банкомат тут не важливо, ніби приват був
5000 грн то видало, але CAD списало на 6800 грн по реальному курсу коли перерахувати
Тобто втрата 1800 при знятті 5000 грн
Далі ,,, соображати вже треба ))
Тобто втрата 1800 при знятті 5000 грн
Далі ,,, соображати вже треба ))