Горня капучіно• 30 сентября 2023

а вы стильно одеваетесь

или просто?
Сметчица• 30 сентября 2023
Окружающие говорят ,что стильно ,но я просто следую своему вкусу .
Впораюсь зі всим• 30 сентября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Нет,40 летний возраст и спасательный круг на талии накладывает ограничения на выбор одежды, я бы одела высокие брюки и короткий топ, но нет
40 лет ещё совсем не возраст. Худейте или липосакция
Бронетапці• 30 сентября 2023
Ця тема була б цікава з фото )
Вдягаюсь зі смаком…моїм смаком)
Але вважаюсь стильно одягненою,хоча нічого незвичного в одязі немає.
Сьогодні були широкі світлі джинси і чорний піджак,плюс прикраси та кеди із звіриним принтом.( мій улюблений образ на прохолодний ранок)
Зараз вдягну чорне плаття ,укорочену білу джинсовку та босоніжки )
Язикувата Хвеська• 30 сентября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
а ви вже зробили ліпосакцію?
Впораюсь зі всим• 01 октября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
а ви вже зробили ліпосакцію?
А в мене немає такої проблеми. Була б зробила би