Томатико• 30 сентября 2023

Як видавати чеки на всі продажі, щоб не було задвоєння?

Підкажіть, будь ласка, якщо видавати чеки на всі продажі, незалежно від способу оплати товару. Як уникнути задвоєння розрахункової операції? Наприклад, якщо оплата на IBAN і друкую чек.
lotos17• 30 сентября 2023
Не знаю чи ви про це. Знаю що можна відправляти наложкою НП і чек вибиває при врученні товару покупцеві. Є така інтеграція в checkbox.
автор Томатико • 30 сентября 2023
Ответ дляlotos17
Дякую, але я не про це.
При врученні товару, це відкладення оплати.
Я маю на увазі, якщо оплата на IBAN і проведення цієї операції через прро
Бізешка• 30 сентября 2023
Ответ дляТоматико
Дякую, але я не про це.
Просто на проо вибираєте інший спосіб облати, карта або інше (в інше потрібно вказувати спосіб оплати, типу на реквізити)
Бізешка• 30 сентября 2023
Ответ дляТоматико
Дякую, але я не про це.
І все, головне, щоб оплата та чек були в одну робочу зміну
автор Томатико • 30 сентября 2023
Ответ дляБізешка
Дякую!
автор Томатико • 30 сентября 2023
Ответ дляБізешка
А з накладенним як?
Бізешка• 30 сентября 2023
Ответ дляТоматико
А з накладенним як?
Цього не знаю, консультуйтесь в податковій, хоча вони і самі майже нічого не знають
автор Томатико • 04 октября 2023
Ответ дляБізешка
Так, сьогодні дзвонила на гарячу лінію, спеціаліст сказав, почекайте, зараз почитаю...