за кордон, жодних змін в умовах виїзду за кордон для жінок – не буде.
Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров´я України, передає Укрінформ.субота, 30 вересня 2023, 19:15
“Жінки-медики та жінки-фармацевти можуть безперешкодно виїжджати за кордон. Починаючи з 1 жовтня 2023 року жодних змін в умовах виїзду за кордон для жінок – не буде”, - йдеться в повідомленні.У МОЗ зазначили, що кожна жінка з медичною та фармацевтичною освітою може вільно перетинати державний кордон в незалежності від того, стоїть вона на військовому обліку чи ні.
Наразі обмеження діють лише для деяких категорій державних службовців та посадових осіб, які обіймають певні посади.
Ответ дляrybka21
то ви НЕвійськовозобов’язана?
Я військовозобов´язана з 2009 року, повторюсь, в мене є військовий квиток і звання майора, але, до прикладу, в нашій лікарні є жінки лікарі , що не мають військової кафедри за плечима, вони на обліку, але не є військовозобов´язані
Ответ дляkabatosa
ну то вони на якому обліку, на військовому чи якомусь іншому?
Ответ дляkabatosa
На військовому, на якому ще іншому обліку вони можуть бути в ТЦК
а за правилами ЗУ ’Про військовий обов’язок і військову службу’ на військовому обліку перебувають призовники, військовозобов’зані та резервісти. жінки-медики до якої категорії відносяться?
бо ’просто обліку’ не існує.
Ответ дляrybka21
тобто, жінки підлягають призиву на строкову службу? і приписне отримують в 16 років
Під час воєнного стану ці поняття розцінюються трохи інакше, і взагалі, яким чином це все буде організовано та в якому статусі будуть ті хто зобов´язаний стати на облік вирішується військовими адміністраціями
Ответ дляkabatosa
жінки стають на військовий облік як військовозобов’язані
пункт 11 статті 1 вищевказаного закону.
Ответ дляrybka21
пункт 11 статті 1 вищевказаного закону.
Яким чином вони можуть бути військовозобов´язані без спеціальної підготовки та військового квитка? Жінки, що пройшли військову кафедру так, під цей закон попадають
Ответ дляkabatosa
11. Жінки, які придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком і закінчили заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та здобули медичну або фармацевтичну спеціальність, підлягають взяттю на військовий облік військовозобов’язаних.