за кордон, жодних змін в умовах виїзду за кордон для жінок – не буде.
Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров´я України, передає Укрінформ.субота, 30 вересня 2023, 19:15
“Жінки-медики та жінки-фармацевти можуть безперешкодно виїжджати за кордон. Починаючи з 1 жовтня 2023 року жодних змін в умовах виїзду за кордон для жінок – не буде”, - йдеться в повідомленні.У МОЗ зазначили, що кожна жінка з медичною та фармацевтичною освітою може вільно перетинати державний кордон в незалежності від того, стоїть вона на військовому обліку чи ні.
Наразі обмеження діють лише для деяких категорій державних службовців та посадових осіб, які обіймають певні посади.
L-i-s-a-92af• 30 сентября 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Сколько вам платят за ваши ура-темы?
А у вас какие сейчас тарифы?
Krasivaja_ja•
Учасник проєкту з 22.09.23
Krasivaja_ja•
Учасник проєкту з 22.09.23
L-i-s-a-92af• 30 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Як це так..Про що тепер сєктантки писать будуть.Усі пугалки вилетіли-голод ,білоруси ,ЗАЕС,виїзд жінкам,та ще й нерухомість підскочила до небес,що явно не вказує на масовий виїзд і злидні.
Помиляєтесь,все сьогодні поперло чергове іпсо,що влада підриває газопроводи,щоб українці взимку мерзли без опалення і світла
ну і тарифи,звісно,щоб підняти.
Фантазія рашистських ботоферм -безмежна