Хвігура мічти• 30 сентября 2023
Новый фильм Nowhere Нетфликс., как вам? только без спойлеров плиз
я еще смотрю)
Божий одуванчик• 30 сентября 2023
Понятия не имею шо це, но наверное не оч раз вы прервали просмотр, от хорошего фильма не оторваться
Хвігура мічти
• 30 сентября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
та не
просто одни беременные там
Хвігура мічти
• 30 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Що станеться страшного, якщо писати назви фільмів українською?
Ніде (2023)
Хвігура мічти
• 30 сентября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Картинку чи назву українською можна? Може і дивилась.
Ніде (2023)
Бесбардак• 30 сентября 2023
Ответ дляПоумничка
Переклад буває вільний, оригінальна назва інколи інформативніша.
Теж пишу оригінальні, якщо їх пам´ятаю
Горлаю зрання• 30 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
Теж пишу оригінальні, якщо їх пам´ятаю
+1, за оригінальною назвою простіше знайти, а ще её всі дивляться з перекладом