У боях на Донеччині загинув 21-річний нацгвардієць, командир розвідувального взводу Костянтин Ковтун із міста Ніжин Чернігівської області.
Про втрату сповістили в Ніжинській міській раді.
Костянтин – син голови Ніжинської районної державної (військової) адміністрації Григорія Ковтуна.
27 вересня 2023 року єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній звершив у Свято-Миколаївському храмі ПЦУ міста Ніжина чин похорону загиблого воїна Костянтина Ковтуна.
Костянтин Ковтун народився 6 червня 2002 року, мав молодше офіцерське звання “лейтенант”. Він служив у штурмовій бригаді “Буревій” Національної гвардії України. На війні був командиром розвідувального взводу одного з батальйонів особливого призначення бригади.
Це для тих,хто розказує,що діти чиновників і депутатів не воюють,обезцінюючи при цьому багатьох гідних людей.
Ответ дляKrasivaja_ja
Не все главы военных администраций скоты, как Данилов
Так,є гідні люди і серед депутатів, урядовців і політиків.Які патріоти своєї країни.Тому не варто підігравати російським іпсо,змішуючи з багном одразу всіх людей дотичних до влади.
Кожного оцінювати по справам його.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Кожного оцінювати по справам його.
А давайте сделаем срез ? И посмотрим... фу
Ответ дляkatefrozz
’Зріз’ зробіть на наступних виборах,наприклад.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Кожного оцінювати по справам його.
А ещё, давайте не будем бруківку перекладывать и покупать барабаны! Давайте на мавики не будут сбрасываться, на экипировку! Давайте не покупать сковородки Н А...Х... никому не нужные?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Кожного оцінювати по справам його.
Авторе, хлопцю земля пухом. Гине дійсно цвіт нації.
Але Ви якось некоректно тему назвали. Голови військових адміністрацій призначаються Президентом тільки на обласному рівні
Санька-4b93• 30 сентября 2023
Ответ дляkatefrozz
Вас кто то насильно заставляет скидываться? Не стоит от себя последнее отрывать. Хотя, жизненный опыт подсказывает, что больше всего о неправильных чужих донатах, и что деньги пойдут не по назначению, переживают те, кто заплатил х... целых ноль десятых
Ответ дляСанька-4b93
Речь не ою этом...
Санька-4b93• 30 сентября 2023
Ответ дляlisulya
Почему это? Есть военные администрации районов и населенных пунктов.
Санька-4b93• 30 сентября 2023
Ответ дляkatefrozz
Речь не ою этом...
А о чём? Вы такая позитивная))) много донатите? Кому из волонтеров?
Ответ дляkatefrozz
Тут важко не погодитись.Вже переписали бюджети місцевих громад на 2024 рік,щоб податки йшли на армію,а не на ’ облаштування’ міст.
Сподіваюсь,що так і буде.
Ответ дляlisulya
Бо набридло вже в кожній темі про зраду-зрадну читати
Є гідні люди і у владі.І в обласних і районних адміністраціях,і серед депутатів всіх рівней.
І в Верховній Раді теж:
’Від початку повномасштабного вторгнення Росії на війну вирушили два народні депутати.
Про це розповів голова Верховної Ради
Так, на фронт пішли нардепи від фракції ’Голос’ — Роман Костенко і Роман Лозинський.
Зазначимо, що Роман Костенко з позивним ’Гром’ брав участь у бойових діях в АТО/ООС і входить до числа ’кіборгів’ — захисників Донецького аеропорту. Після повномасштабного вторгнення РФ він брав участь в обороні Миколаєва, а також у звільненні Снігурівки.
Роман Лозинський крім політичної діяльності є матросом Сил спеціальних операцій ЗСУ.
’Вони фактично з першого дня пішли на фронт і дуже ефективно працюють і на фронті, і працюють у Верховній Раді’
І в Верховній Раді теж:
Про це розповів голова Верховної Ради
Ответ дляkatefrozz
А ещё, автор! Де..л... представь только КАЖДЫЙ день умирает чей - то ребёнок от 18 лет и случайные дети от 0 лет... А тут прям ребёнок чиновника.... он особой касты?🤢🤮
Ні,вони не особливі,вони,як всі.
Українська влада-це відображення українського народу( подобається нам це,чи ні).
Одні своїх дітей на фронт відправляють і працюють цілодобово на перемогу.
Інші потайки ’ русский мир’ чекають і координати ЗСУ ворогам зливають.І все це українці.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,вони не особливі,вони,як всі.
Значит хоровоє у нас ліцо
Ответ дляkatefrozz
Значит хоровоє у нас ліцо
Що тут казати,якщо в темі про ’ трасу смерті’ комусь дуже весело,судячи по-смайлам .
Ответ дляkatefrozz
Значит хоровоє у нас ліцо
Немає жодного ідеального народу і ідельного суспільства.Тепер ми по-всьому світу і бачимо,що покидьків скрізь вистачає( а в сусідній країні їх абсолютна більшість).
Наша справа вилікувати своє суспільство,щоб подвиги цих хлопців і дівчат були не даремними.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не соглашусь) у нас БУВ самый идеальный народ...
Ответ дляkatefrozz
Коли?
Ответ дляkatefrozz
Та всегда! Вы путешествовали и бачили лучше чем у нас?
Я б хотіла,щоб українці всіх рівней були чеснішими і більше поважали закон.
А ще добрішими один до одного.