Бесконечность-не предел• 01 октября 2023

Поясніть мені сенс фільму Початок (Inception) з Ді Капріо

намагалась його подивитись 3 рази, кидала через півчаса, я нічого не можу зрозуміти. 2,5 години екшена, голова тріщила. Я зрозуміла саму ідею про сон, про вкладання ідеї, але далі нічого не можу додумати. От вчора таки подивилась його повністю. Не зрозуміла хто постійно з ким боровся і для чого. Мені в кінці здалося що Коб поки спав, то це не він вклав ідею, а саме йому, щоб він не картав себе за смерть дружини і через те, що покинув дітей і не зміг повернутися, але у ві сні йому пояснили (та дівчина) що він не винен і він тоді як прокинувся, зміг повернутися. Чи я не права?
автор Бесконечность-не предел • 01 октября 2023
а до чого тоді інший чувак, в якого вони типу проникли у його сні? Той у кого батько вмер

Карапулька• 01 октября 2023
Фільм про колективні усвідомлені «багатоповерхові» сновидіння та можливість впливати через них на свідомість інших та отримати результат у реальному бутті. Більшою мірою звісно фантастика, але не зовсім.
Ответ дляКарапулька
це зрозуміло, але я конкретики хочу
Може ще третю?• 01 октября 2023
Це дуже багаторівневий фільм, я дивилася більше 10 разів і щоразу щось нове знаходила в ньому. Двома словами не перекажеш, але так, ви вірно підмітили, тема про прощення Кобом себе і закладення (свідоме чи несвідоме) цієї ідеї Аріадною там теж є.
Я би порадила подивитися ролики на цю тему на ютубі. Українською, на жаль, їх немає, фільм не з нових. Можливо, англійською володієте.
всемВсёИмного• 01 октября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Так, дайте можливо посилання на ролики англійською чи як їх шукати? Дякую
Ответ дляМоже ще третю?
дякую, пошукаю!
Путающаяся• 01 октября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Ооо, то вы ещё Довод не смотрели

За ким я буду?• 01 октября 2023
Обожаю этот фильм, уже раз пять или шесть смотрела и ещё потом посмотрю . Там все вроде просто и понятно.
ВсеЧетко• 01 октября 2023
Ответ дляПутающаяся
Ооо, то вы ещё Довод не смотрели
Ох, так!
Якщо Начало я зрозуміла десь з третього разу, то Довод навіть в не стала заглиблюватися
Басноплетка• 01 октября 2023
Ответ дляПутающаяся
Ооо, то вы ещё Довод не смотрели
Вот ’начало’ очень люблю, смотрела несколько раз . А довод плохо пошел, еле досмотрела один раз. Может, в актёрах дело, у меня там никто не вызывает симпатии. Как соберусь с духом, то пересмотрю в свободное время ещё раз.
Басноплетка• 01 октября 2023
По-моему прелесть ’начала’ именно в неоднозначной трактовке финала и многослойности. Для фантастики очень классно.
Детские_Будут?• 01 октября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
це зрозуміло, але я конкретики хочу
ви мабудь з тих людей, які разом з анекдотом шукають пояснення до моменту, в який треба сміятися