Дівчата вже другий рік стоїть спіраль Мірена
раз на пів року ходжу до гінеколога
Но мене турбую, що є запах, лікар каже що це норма
Аналізи всі норми
Хочу запитати, чи є в когось такі симптоми
Дякую
раз на пів року ходжу до гінеколога
Аналізи всі норми
Дякую
Анонимушка• 01 октября 2023
Вибачте, а Ваша лікарка не розповіла як діє спіраль
? Моя попередня гінеколог навіть не ставить їх нікому, відсилала до інших лікарей.
Ку-кусик• 01 октября 2023
Автор, консультируйтесь у другого врача.
Эти гинекологи такие ушлые...
Вы спираль через нее покупали ?
Эти гинекологи такие ушлые...
Вы спираль через нее покупали ?
Ответ дляАнонимушка
Все розповіла, сказала що це норма, тому що виділяється гормон, у всіх своя флора.
Я довго наважувалися на спіраль, перенесла 3 гістероскопії, дуже масивні кровотечі
Гормональні таблетки не допомагають
Ответ дляКу-кусик
Эти гинекологи такие ушлые...
Вы спираль через нее покупали ?
Эти гинекологи такие ушлые...
Вы спираль через нее покупали ?
ні, через аптеку, дякую
Чемна панночка• 01 октября 2023
Сходіть до іншого лікаря за альтернативною думкою. А що по аналізах? В мене не запах, а іноді виділення турбують, одночасно з ними невеликий зуд і ниє низ живота, я через це хвилююся, але робила мазки , посіви, все в межах норми.
Мой_ужин• 01 октября 2023
Скорее всего, есть воспаление. Еще какие то жалобв есть: выделения, боли, дискомфорт во время секса?
Ответ дляЧемна панночка
В мені теж є виділяння, але це моя норма, вони в мене є завжди, коли була молодша консультувалася у багатьох лікарів, і всі в один голос говорили що таке у мене флора, що дівчатка приходять жаліються, що навпаки все сухо
Дякую, можливо все ж таки піду до іншого лікаря
Анонимушка• 01 октября 2023
Ответ дляМой_ужин
Что значит ’скорее всего’
?
Суть работьі спирали - вьізвать воспаление
?
Ответ дляМой_ужин
Сексу зараз не має, дискомфорту там не має, виділення є, світлі, но це моя норма
Замулена ріка• 01 октября 2023
Ответ дляMarinaVert
Так нахіба Ви ії ставили,якщо сєкаса нєма??
тянитолкайка• 01 октября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Тому що кров´ю стече
Люблю порядок• 01 октября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
.
После шести ни-ни• 01 октября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
А почитать сообщение автора? Или у Вас все только ради секса делается?
Король дивана• 01 октября 2023
Такі симптоми це норм, тому що вона трішечки окісляется во флорі
Но це не опасно)
Це не тільки ця сакральна, дешевше також це мають
Но це не опасно)
Ответ дляЗамулена ріка
були поліпи, перенесла 3 гістероскопії, постійні кровотечі
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дівчата я про секс нічого такого не писала
зараз немає сексу, бо розлучилася з чоловіком
після родів, почали утворюватися поліпи, з рази видаляла, при місячних сильні кровотечі, що нікуди не могла вийти, просто лило як з відра
Замулена ріка• 01 октября 2023
Ответ дляMarinaVert
Щиро співчуваю,але я не гінеколог,і не знав,що спіралі ставлять з лікувальними цілями..
Ответ дляLysiiiiii
Автор, у мене так. Але запах зазвичай літом, точно знаю що від спіралі. Запах незвичний, але не різкий, не противний. Просто відчувається трохи запах. Мені не дискомфортний.
Дякую, так, зараз літом, коли жарко, я відчуваю його більше
Ответ дляЗамулена ріка
Так, з лікувальною ціллю
Мой_ужин• 01 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Что значит ’скорее всего’
?
Зачем ерунду пишите
Мой_ужин• 01 октября 2023
Ответ дляMarinaVert
Вам перед удалением полипов провели антибиотикотерапию?
Ответ дляМой_ужин
Ні