Коник-стрибунець• 2 часа назад

8 клас в дитини а я не знаю як влаштувати ії життя. Я мабуть погана мама

Я не знаю куди її направити. Фінанси дозволяють
Але не хочеться розпилятись, хочеться вчити те що треба їй… те що їй пригодиться на вступному іспиті
Чи це буде Київ- куди
Чи вибирати іншу країну- вона дуже хоче в Сша бо родичка там живе 12 років і часто з нею спілкується розповідає як там класно
КокошинЭль• 2 часа назад
в чому саме питання? де жити дитині?

Трахтибидох• 2 часа назад
Збирайтесь і їдьте з нею в США до родички, в чому проблема?
Поділіться ким ви працюєте що заробляєте 10 к$ в місяць?)))
Мания-Величия• 2 часа назад
А почему вы должны об этом думать? Вашему ребенку 14-15 она уже сама должна понимать, куда хочет двигаться дальше. А не знает - пусть доучится до 12 класса. Не поймет до того времени - пусть возьмет паузу, пойдет на работу. А когда поймет, как хочет устроить свою жизнь - тогда и поможете финансово
Живчик-счастливчик• 2 часа назад
Так шо с америкой?
Ее англ? Ваши финансы?
Тянете?
Шпондєр• 2 часа назад
Учите английский значит
Почему ей хочется к родственнице в США,а не возле мамы? Получается,скоро уедет
Мания-Величия• 2 часа назад
И что значит «хочу в США»? У нее есть способности поступить в США учиться? Пусть поступает, если хочет
Свідок Перемоги• 2 часа назад
У вас на США, на навчання там і проживання точно є кошти?

Карма хамелеона• 2 часа назад
А фінанси штати дозволяють?
Мания-Величия• 2 часа назад
Ответ дляКарма хамелеона
А фінанси штати дозволяють?
Автор написала, что позволяют финансы
автор Коник-стрибунець • 2 часа назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так шо с америкой?
Ее англ? Ваши финансы?
Тянете?
Англ в неї А2
Але фінанси є
Я вічно стирчу на роботі, заробляю кошти. А вона не цілеспрямована.
Шпондєр• 2 часа назад
Ответ дляТрахтибидох
А мама разве хочет,дочка хочет. Но ведь не с мамой,а к родственнице. У мамы своя жизнь
Свідок Перемоги• 2 часа назад
Ответ дляКоник-стрибунець
Англ в неї А2
Але фінанси є
Ви уявляєте порядок цифр на навчання і проживання в США? Одне тільки навчання чого вартує....
Трахтибидох• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну допустим вчитись в США можна безкоштовно, але це вже туди потрібно їхати і йти в школу на 1-3 класи.
автор Коник-стрибунець • 2 часа назад
Ответ дляШпондєр
Важка ця тема для мене. Вона хоче і щоб я їхала. Але в мене там не буде роботи. Це тут я королева, а там я ніхто. Бо англ в мене теж 0
Мания-Величия• 2 часа назад
Кстати, автор, моя знакомая каждое лето года 4 ездила на 3 месяца в США учить язык+ готовиться к поступлению. Это были курсы от какого-то колледжа. Потом в тот колледж и поступила. И вы можете так ее отправлять
Карма хамелеона• 2 часа назад
Ответ дляМания-Величия
Автор написала, что позволяют финансы
Де
Мания-Величия• 2 часа назад
Ответ дляКарма хамелеона
Де
Трахтибидох• 2 часа назад
Ответ дляКоник-стрибунець
То скільки ви заробляєте?
Свідок Перемоги• 2 часа назад
Ответ дляМания-Величия
фото
Чомусь я думаю, що автор не дуже розуміє загальну вартість того всього

Смажена полуничка• 2 часа назад
То нехай бакалаврат тут закінчить, а в магістратуру - вже туди (звісно, якщо вона там потрібна буде зі своєю спеціальністю і результатами), взагалі платити за навчання за кордоном не треба буде - будете тільки на прожиття давати кошти. Але питання в іншому - ким хоче стати дитина ваша? Від цього залежить, їхати чи залишатися.
Живчик-счастливчик• 2 часа назад
Ответ дляКоник-стрибунець
Англ в неї А2
Але фінанси є
Ну вот пусть англ учит быстрее и сильнее
У моего в 14 явно выше А2 (В1 ближе к В2)
У 16 летнего между В2 и С1
Проработник• 2 часа назад
США ви не потягнете, вибачте. І коли дитина не знає, що хоче теж немає сенсу витрачати гроші. Візьміть дитині психолога та різні підліткові психологічні групи, щоб вона краще зрозуміла себе, а там видно буде.
автор Коник-стрибунець • 2 часа назад
Ответ дляСмажена полуничка
Математику погано знає
Англ теж
Хоче те що повязано з красоб
Візаж, мейкап
Мания-Величия• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Либо автор хорошо зарабатывает. У собственника предприятия, на котором я работаю двое детей отучились в США, еще один сейчас учится в Англии и еще одна заканчивает в Германии медицинский (поступала до войны). Так что есть люди в Украине, которые могут позволить оплатить учебу детей за границей в т.ч.и США 🤷🏻‍♀️
Карма хамелеона• 2 часа назад
Ответ дляМания-Величия
фото
Там нижче про Київ.
Автор не може ще визначитися по профілю дитини, не кажучи вже про перетин кордону.
І чи буде та родичка оформленням займатися?
В посольство штатів хто буде кататися? Автор?
Проработник• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Я теж так думаю.
автор Коник-стрибунець • 2 часа назад
Ответ дляПроработник
А є десь такі групи психологічні?
Рву и мечу• 2 часа назад
Ответ дляКоник-стрибунець
Это что за работа, где без английского платят больше 10 тыс уе?
КапитанльнаЯ• 2 часа назад
Ответ дляКоник-стрибунець
Математику погано знає
Англ теж
Хоче те що повязано з красоб
Візаж, мейкап
скільки грошей маєте в місяць?
Смажена полуничка• 2 часа назад
Ответ дляПроработник
Ну, може, дитина подає надії)), і вчитиметься безкоштовно. То і трохи підроблятиме навіть у виші в США))