Кружите меня,кружите• 01 октября 2023

Герпес. Аналіз на Віл. Переживаю сильно

Доброго дня. Дівчата, я собі місця не знаходжу, постійно плачу, здала аналізи на Віл і чекаю результатів . Я здаю кожен рік або 2 рази на рік бо в мене часті гепетичні висипання. Останній раз здавала на початку року був негативно як і завжди. З чоловіком спимо з презервативом із-за моїх висипань . Завжди здавала в часній лабораторії, а цього разу мене лікар направив вже здати безкоштовно де здають на Віл. Мене всю трясе не можу нічого робити, переживаю . Дівчата, може бути таке , що ці всі роки в часній лабораторії не вірні результати приходили ? І якщо на початку року здавала був негативно то мені є сенс зараз так переживати? У 2022 році я теж здавала тільки не памятаю який місяць був , теж був негативно. Я вже не знаю що мені думати. В часній лабораторії аналізи не вірно могли показувати ? Я не знаю як мені себе поводити, вже валерянку пью, але поки не заспокоює . І може у кого часті герпетичні висипання 2 типу є , то будь ласка напишіть чим Ви спаслися бо мені за 7 років лікування у безліч лікарів, крапельниць , різних схем лікування, суперсивних терапій нічим не допомогли , стало тільки гірше бо частіше проявляється вже 2 рази на місяць почав. Буду вдячна за ваші відповіді . Я просто вже втомилася і опускаю руки бо нічого не допомагає. Тримаюся заради дитини якщо чесно. А тепер ще переживаю аналізи , дуже переживаю.
Неместная Я• 01 октября 2023
Та все норм буде. Не могли багато років помилятись

Шукаю трусики• 01 октября 2023
Яркий пример как на ровном месте себе нафантазировать проблему....
автор Кружите меня,кружите • 01 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
Дякую. Це лікар сказав , що в лабораторії часній може вони не так роблять тому їдь в центр СНІДу і передавай. Герпес став ще частіше тепер по два рази на місяць , а був раз в місяць . Каже ліки в тих дозах які я приймала і скільки всього різного то вже б допомогли . Тому я переживаю за Віл 😭
Ответ дляШукаю трусики
Чому ? Я нижче написала чому я переживаю
Аристократка-тунеядка• 01 октября 2023
Автор, герпес у всіх буває. В мене був за два місяці 3 рази, пропила вітаміни допель герц від а до цинку, немає вже півтора року. Не накручуйте себе, він вилазить коли слабкий імунітет, а не обов´язково віл
Аристократка-тунеядка• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Подумайте логічно, як ви можете заразитися якщо спите з чоловіком з презервативом?! Ви часто десь ріжете руки, кров?
Ответ дляАристократка-тунеядка
Він у мене генітальний і вже 7 років. Він став ще частіше вже по два рази в місяць, а був раз в місяць. От всі пишуть що щось пропили і забули , а я 7 років борюся і тільки гірше. Скільки таблеток, свічок , крапельниць було і все на смарку. Тому переживаю дуже бо нічого за 7 років не допомогло . Я ледь живу . Ні я не живу, а просто існую зараз

Аристократка-тунеядка• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ну не можуть в лабораторії за багато років не так робити
Аристократка-тунеядка• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
А лікар у вас один і той же? Може звернутися до іншого?
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну було, падала в літку пару разів , пила антибіотики. Ріжусь теж буває..Просто я думаю може частина лабораторія не так якось робить такі аналізи? Тому і переживаю зараз
So_so• 01 октября 2023
Причём тут вич? Сдайте в Синево (они хорошо делают) иммунограмму и если там будут отклонения, то сходите к иммунологу.
Мы сейчас все в стрессе, это очень снижает иммунитет. А Вы ещё и явно склонны себя накручивать
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я ж написала, що змінила купу лікарів. Від мене вже відмовляються бо я все вже пробувала з лікування
Аристократка-тунеядка• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ні, там же не один лаборант працює, тому результат у вас і буде негативний. Треба шукати саме причину, можливо зверніться до когось іншого
Ответ дляSo_so
Я здавала імунограму не така вже і погана
So_so• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Но не всё в норме?
В Киеве могу подсказать контакт врача
СКИБИДЫШь• 01 октября 2023
Автор, астма есть? Или другие заболевания, которые связаны с иммунитетом? Что обычный анализ крови показывает? Есть ли сопутствующие заболевания по гинекологии (кольпит, молочница)?
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вже купу лікарів за 7 років обійшла. Від мене вже відмовляються бо незнають що зі мною робити . Тому вже в інше місце направили на Віл. Я з розуму зійду
В шоколаде• 01 октября 2023
Автор, попийте л-лізін. Це моє спасіння від герпесу.
Ответ дляСКИБИДЫШь
Немає. Тільки герпес цей мене мучить і він на менструацію реанує . Перед за 4 дні і після . А останні раз то вже вискочив не на менструацію . Кішківник трохи буває на узі не в нормі . А так мучаюся герпесом . Ну це ж не нормально 7 років такого сильного лікування і нічого не допомогло. Поки пью ліки все нормально, а як тільки припиняю то одразу на 2- 5 день вилазить .

Ответ дляВ шоколаде
Пила. Не допоміг. На ньому ще й герпес виліз
Ответ дляSo_so
Но не всё в норме?
В Киеве могу подсказать контакт врача
Давайте контакти . Я в Києві вже була у лікарів і в себе вмісті була ні де не допомогло нічого
В шоколаде• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Яку дозу ви пили і якої фірми?
Головне щоб не було Віл . Я так переживаю. Не можу заспокоїтися щоб не плакати
Ответ дляВ шоколаде
Яку дозу ви пили і якої фірми?
Вже не пам´ятаю. Банку викинула . Але був з монолуріалом
So_so• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
0677040948 Назар Олег Владимирович
Это иммунолог
И обязательно работайте с нервной системой, стресс это всё питает
Мене лякає, що мене ліки не беруть. За 7 років такого лікування вже б давним давно його не було. Дівчата бачу пропьють щось днів 10 і на рока забудуть . А я кожного місяця вже 7 років мучаюся
В шоколаде• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Я просто приймала 1000 таблетку на 10 кг ваги. І якщо герпес в мене зазвичай тижня 2, то тут за 3дні пройшло
So_so• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Сходите к хорошему психиатру, помимо остального
Ответ дляSo_so
0677040948 Назар Олег Владимирович
Это иммунолог
Була я у Назара
І колов мені імоноглобулін людини і ліки і свічки. Нічого не допомагло. Він відмовився від мене після року лікування
Ответ дляSo_so
Психіатр дорогий . Мені гроші на герпес потрібні .