Кружите меня,кружите• 01 октября 2023

Герпес. Аналіз на Віл. Переживаю сильно

Доброго дня. Дівчата, я собі місця не знаходжу, постійно плачу, здала аналізи на Віл і чекаю результатів . Я здаю кожен рік або 2 рази на рік бо в мене часті гепетичні висипання. Останній раз здавала на початку року був негативно як і завжди. З чоловіком спимо з презервативом із-за моїх висипань . Завжди здавала в часній лабораторії, а цього разу мене лікар направив вже здати безкоштовно де здають на Віл. Мене всю трясе не можу нічого робити, переживаю . Дівчата, може бути таке , що ці всі роки в часній лабораторії не вірні результати приходили ? І якщо на початку року здавала був негативно то мені є сенс зараз так переживати? У 2022 році я теж здавала тільки не памятаю який місяць був , теж був негативно. Я вже не знаю що мені думати. В часній лабораторії аналізи не вірно могли показувати ? Я не знаю як мені себе поводити, вже валерянку пью, але поки не заспокоює . І може у кого часті герпетичні висипання 2 типу є , то будь ласка напишіть чим Ви спаслися бо мені за 7 років лікування у безліч лікарів, крапельниць , різних схем лікування, суперсивних терапій нічим не допомогли , стало тільки гірше бо частіше проявляється вже 2 рази на місяць почав. Буду вдячна за ваші відповіді . Я просто вже втомилася і опускаю руки бо нічого не допомагає. Тримаюся заради дитини якщо чесно. А тепер ще переживаю аналізи , дуже переживаю.
Тану на сонці• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Тому що ліки не допомагають тому лікарі вважають що може бути Віл , тому направляють ще раз. Я ліки 7 років міняла щоб герпес заснув , а він навпаки гірше. Ну всім допомагають ліки ж , а мені тоді чому нічого не допомогло. Я 7 років намагалася його заглушити . А як тепер бути навіть не знаю бо на ліках він хоч не вилазив поки пила
Врачи не туда копают. Дело не в вил.
Надо комплексно работать с кишечником и иммунитетом. Они взаимосвязаны. Но по собственному опыту говорю это практически нереально, дорого , долго, мало специалистов кто понимает эту связку.

Тану на сонці• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Я знаю. Немає періоду для вагітності тому і лікую , пью щоб він хоч на 4 місяці заснув , а він не хоче тільки гірше ще почав частіше вилазить
Пишите Шляпникову. Он в Казахстане сейчас. Очень дорого, но возможно подскажет .
автор Кружите меня,кружите • 01 октября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Ні, зовсім ні.Ви зациклилися на герпесі, залікували вже. Просто сприймуть те, що він є і є....не робіть його ’культом’.
Як ? Як це зробити якщо він мені не дає життя. Я живу тільки 1 неділю нормально в місяці. А так все інше посипана там , все болить, пече ну і інший період менструація потім знову сипить . Як жити і реагувати спокійно? Тепер ще за аналізи на Віл переживаю
Ответ дляТану на сонці
У вас есть генитальный герпес в течении трёх недель из четырех?
Він у мене кожен місяць перед менструаціїю і після і одна неділя менструації. Виходить тільки неділю я живу
Тану на сонці• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Это поломка иммунитета. ВИЧ здесь ни при чем. Иммунодефицит у вас есть , но не ВИЧ .
Тану на сонці• 01 октября 2023
Разговаривайте по поводу биовена со своим врачом.
Ответ дляТану на сонці
Врачи не туда копают. Дело не в вил.
У Вас є такий спеціаліст? Бо я скоро Богу душу віддам замучалася я так жити

Ответ дляТану на сонці
Це хто ?
Гарантую неперелевки• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ніякого Віл у вас не має.Заспокойтесь.
Ответ дляТану на сонці
За мене лікарі вже не беруться . Де кого шукати ще не знаю навіть
Ответ дляТану на сонці
Обязательно спасибо
Ответ дляГарантую неперелевки
Ніякого Віл у вас не має.Заспокойтесь.
Дай Бог 🙏 Дякую Вам!
Ответ дляГарантую неперелевки
Ніякого Віл у вас не має.Заспокойтесь.
Він в мене постійно тому я вже і начала переживати. Лікарі так подумали і я в інтернеті начиталася ..
Да і сама розумію, що це не нормально з лікуванням що він все тільки гірше вилазить частіше
Гарантую неперелевки• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Спробуйте на місяця 3 припинити лікування і просто по максимуму не реагуйте на висипи.
Ответ дляГарантую неперелевки
Неуявляю як це зробити. Я чокнусь. А що воно дасть?
Петриківна• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Мені психолог повідомив що в моєму випадку психомоматика ні. Він би так не проявлявся
Не до психолога,а до психотерапевта потрібно йти.Психолог не має медичної освіти.А так,психосоматика дуже діє на все.І герпес -це квіточки у зрівнянні з тим,що може статися від нервів.Перечитала ваші відповіді трохи.вам потрібен психотерапевт.Я ходила свого часу,значно краще.Але не з приводу герпесу,тоді у мене його ще не було.
Гарантую неперелевки• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Чи його залікували.Не чокнитесь, просто не думайте про нього відволікайтесь, по максимуму.
Ответ дляПетриківна
А як я маю реагувати на нього якщо 7 років лікування на смарку , його нічого не бере бо як припиняю ліки все починалося. Я навіть не можу спокійно місяць пожити. А завагітняти як мені ? Має хочаб 3 місяці не сипати. Він на овуляцію постійно і не тільки. А на ліках вагітняти теж не можна. То конечно я вже дахом їду я взагалі дивуюся як я ще не в псих лікарні. Ще й лікарі направили на Віл і в інтернеті пишуть що часті висипи герпесу то може бути віл. Як мені реагувати?
Ответ дляГарантую неперелевки
Воно болить сильно, свербить я ні по маленькому ні по великому не можу без болей сходити ні просто іти бо болить ні сексу нічого. Це ще не все я перечислила . Як не думати ?

Ответ дляГарантую неперелевки
Ну він якщо так багато всього пила чому не заснув тоді Я вже не знаю до кого мені йти хто мене спасти в допомогти зможе
Саме дивне що лікарі не знають що зі мною робити і кажуть що в їх практиці я така перша
Петриківна• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
При чому тут віл?Це стандартна практика.Ви знаєте.що з лімфомами теж всіх на віл відправляють здавати?Вам і не допоможе лікування,бо ви постійно у стресі і накручуєте себе.Якщо сама не справляєтеся,звертайтеся до лікаря і нерви хоч частково під замОк.
Ответ дляПетриківна
А зараз він часто у вас ? Це тільки я одна блін стільки випити і він два рази на місяць
Ответ дляПетриківна
Бо часті висипання герпесу і те що ліки не допомогли тому думають що Віл . Лікар сказав або в часній лабораторії не якісно зробили аналіз або може він якийсь скритий в мене ? Я була у багатьох лікарів гінекологів , інфекціоністів , імунологів, дерматологів , неврологів, гомеопата ( одного тільки)
Петриківна• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
З серпня 5 раз.Але у мене стрес був затяжний.Так,і зараз є.У мене окрім герпеса інші важливіші переживання є,нажаль.
Ответ дляПетриківна
Ну 7 років і кожен місяць то я не знаю що це у мене.....перші 2 роки був дуже рідко потім понеслося ну а зараз Ви читали . А у Вас теж 2 тип?
Ответ дляВ шоколаде
Я просто приймала 1000 таблетку на 10 кг ваги. І якщо герпес в мене зазвичай тижня 2, то тут за 3дні пройшло
Скиньте яку банку приймали
Ответ длярукиЖимолости
В мене на ногах нижче коліна фолікуліт вже 10 років, 8 років тому здавала тест на ВІЛ - негативний. Хочу ще раз, але страшно, була страшна ситуація майже два роки тому, де був ризик інфікуватись.
Якщо була якась у Вас страшна ситуація то здайте , але я впевнена немає у Вас
Петриківна• 01 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
1,2 тип положительные антитела ,это один анализ.Половые органы это 2 тип.
Ответ дляПетриківна
Ну так я про 2 тип . У Вас 1 тип чи 2 ?