lilu1990• Изменено 01 октября 2023

Знову у мене на... Як бути?

Не знаю плакати вже чи сміятись. Я у франківській області. Вчора писала тему про відомого франківського фотографа і його ’шедевральні’ роботи з хрестин.

Сьогодні знову на.... Зробили племінниці вакцину варілрікс в одній з приватних клінік. Ще на початку серпня. Ще одна доза мала бути в середині вересня.

В середині вересня ніхто так і не запросив на повторне вакцинування. Слова лікаря: наші фармацевти чекають її з дня на день. Тепер уже, позвонивши в десятки аптек і клінік, і в Кривому Розі в тому числі, розуміємо що з поставками цієї вакцини проблеми і вона рідко з´являється на ринку. Це вперше за декілька років її завезли. Нормальні клініки викупили другу дозу тим, хто зробив першу. Більше доз немає. Наш лікар запевнив, що вакцина буде і викупляти другу дозу не пропонував

Завтра їду в клініку, планую сваритися з ними. Кінець вересня. В аптеках кажуть що навряд чи вакцина в цьому році буде в Україні. Хочу добитись другої дози. Нехай шукають, де хочуть. Як це зробити?

Я не скандальна, але мене вже цей непрофесіоналізм - що фотографів, що медиків у Франківську - харить. Чомусь в Кривому Розі додумались викупити вакцину, у Львові додумались, в інших містах теж.
Marie-Antoinette2• 01 октября 2023
Вам би нерви полікувати, чи хоч заспокійливе пийте час від часу

автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Непрофесіонали лікарі, а нерви лікувати треба мені
Ирэн1983• 01 октября 2023
Езжайте во Львов и делайте прививку
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляИрэн1983
Езжайте во Львов и делайте прививку
Немає вакцин. Клініки викупили тільки своїм клієнтам, які робили у них першу дозу. Все

Ці франківські не викупили нам другу дозу. Чекають манни небесної
КокоСина• 01 октября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
То точно. Нічого на тій західній нема для автора: ні вакцин, ні житла, ні фотографів... чому ви там сидите мучитесь до цих пір?
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляКокоСина
Уже плануємо їхати, сиділи заради цієї вакцини. Яка мала бути в середині вересня. Чекали до кінця вересня, але терпець уже вривається
murmurik• 01 октября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Как же такие как вы харят .
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляКокоСина
Львівські до речі викупили своїм клієнтам. Там теж в курсі, напевно, що з цією вакциною проблеми.
murmurik• 01 октября 2023
Ответ дляКокоСина
Ну вы такая умная,расскадите подробно в чем автор не права?

BigSize_• 01 октября 2023
Автор, бывают такие стечения обстоятельств. Успокойтесь. Всё в результате будет хорошо 🙂
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляBigSize_
Я розумію, але за свої слова треба відповідати. Ми майже місяць сиділи сиднем, чекали цю вакцину, а тепер шукайте вітра в полі.

Перша доза - гроші на вітер без другої. Вона недешева
BigSize_• 01 октября 2023
Ответ дляlilu1990

А куда будете переезжать?
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляBigSize_
А куда будете переезжать?
Зупинились на Польщі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 октября 2023
вы бы лучше подумали, не навредит ли эта вакцина.
Annichka• 01 октября 2023
Чим вам звичайна кпк не підходить?
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляAnnichka
Чим вам звичайна кпк не підходить?
Там інший штам вірусу
КотоВовна• 01 октября 2023
Ответ дляlilu1990

Чому гроші на вітер? В дитини зараз одна. Наш лікар каже, що другу треба зробити до п´ятирічного віку. А дитині зараз 2.
Вакцина дійсно закінчується.
І я не наполягала на ревакцинації, бо комусь на першу дозу не вистачить. На якість захисту зараз це не впливає.
Горськ• 01 октября 2023
А в аптеці купити нема?
Annichka• 01 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Там інший штам вірусу
Інший вітрянки чи кору? Вони стабільні все своє багатовічне існування. Ці віруси не мутують, це не грип і не ковід.
В інструкції написано - імунітет близько 7 років. Що ви далі будете робити, знов колоти? Кір колять 2 рази в житті, далі вже побочка, офіційно наступні рази так і не затвердили; не хочуть нести відповідальність

автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляКотоВовна
Вакцина дійсно закінчується.
Цю вакцину рекомендують робити два рази з інтервалом шість тижнів для кращого і більш надійного ефекту
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляГорськ
А в аптеці купити нема?
Ніде нема. В цьому й справа. А де є - там викуплена і зарезервована
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляAnnichka
Варілрікс від вітряки, КПК - кір, свинка, краснуха
КотоВовна• 01 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Це мінімальний інтервал.
Думаю, що ця рекомендація стосується більш дорослих дітей, які не були щеплені до 5 років.
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляКотоВовна
Це мінімальний інтервал.
Максимальний десять тижнів, та навіть він уже закінчується, а віз і нині там, годуютьзавтраками.
yulli-1• 01 октября 2023
Ответ дляlilu1990

Ніякі гроші не на вітер. Менший захит але краще ніж жодної. Буде вакцина, доробите. Ми першу зробили у січні 2022, коли дізнались, що декілька однокласників захворіли, другу треба було робити після 20го лютого, звісно, що не зробили. Зробили цього року в липні.
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Це вакцина від вітрянки. Невакцинована і не перехворівша подруга захворіла вітрянкою під час вагітності, у малого отслоение сетчатки
olka802• 01 октября 2023
Ответ дляlilu1990

І хто вам вірить.Я вам не вірю .
Я доньці роблю вакцини ,які не планові,і не передбачені державою.
То мене зразу попередили,купити дві дози,одну вколять,другу підпишуть і зховають у холодильник.Який 5 діб працює,без електрики,якщо буде відключення світла.А також на випадок,того випадку, що вакцини може на момент другої дози вакцинації у аптеках небуде.
Тому купили дві дози.
А щоб клініки самі щось в купляли...то я не вірю.,пацієнти,підписують з іншими лікарями декларації,далі усі виїжджають за кордон...
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляyulli-1
В інструкції ясно написано

Як вводиться вакцина:

дітям від 1 року до 13 років - дворазово по 1 дозі (0,5 мл) з проміжком 6-10 тижнів
КотоВовна• 01 октября 2023
Ответ дляlilu1990
А дайте посилання, будь ласка, на такі рекомендації. Бо я гуглила - наче сходиться з рекомендаціями нашого лікаря.
Хочу розібратись теж в цьому питанні, бо дитина відвідує садок.
автор lilu1990 • 01 октября 2023
Ответ дляolka802
І хто вам вірить.Я вам не вірю .
Тому купили дві дози.
Коли я пишу ’клініка не викупила другу дозу’ - маю на увазі що не запропонувала клієнтові, який зробив першу дозу, викупити. Розумієте?

На питання сестри: чи можу я викупити другу дозу, лікар запевнив що вона буде і це не обов´язково робити