вАлнуюся сильнА• 01 октября 2023
я алкаш
чоловіка забрали ЗСУ
і я п´ю майже кожного дня пиво ввечері
сама з собою
2 місяці
обіцяла сьогодні не пити 1 число
знову п´ю
як себе взяти в руки
вітаміни таблетки
хелп
двоє дітей (вони звичайно не бачать того)
зранку в адекваті за руль і все
але не бачу вечорів без пива
і я п´ю майже кожного дня пиво ввечері
сама з собою
2 місяці
обіцяла сьогодні не пити 1 число
знову п´ю
як себе взяти в руки
вітаміни таблетки
хелп
зранку в адекваті за руль і все
але не бачу вечорів без пива
Настасья Пицун• 01 октября 2023
І я така сама, раніше пару разів на тиждень, а зараз майже кожен день вино, шампанське, слабоалкоголка, пиво. Не можу зупинитися.
Проработник• 01 октября 2023
Ответ дляБорщик
Майже. Але я також працюю, гарну ЗП маю. Дім доглянутий і т.д. Не остання стадія, але розумію також - жопа. Сімʼї не маю й це також накладає відбиток - самотність вечорами. До війни хоч гуляла, спортзал. А зараз навіть не має бажання
У вас кар´єра є і зп достойна, а я нічого не досягла. Так себе за це корю, де не працювала ніде толку з мене не було.Потім заміж вийшла, дитиною займалась. Зараз дитина доросла, а у мене ні кар´єри ні роботи. Також криє, і вживала гарно.Зараз просто плачу вечорами, але пити покинула.
Тра Ля Ля• 01 октября 2023
Медихронал адаптол безалкогольное пиво медитации выходите гулять с детьми вечером
Голубка миру• 01 октября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
пішла, день ходила, сьогодні вчора по місту
але пиво треба і все
Вас затгянуло.Починається алкоголізм.Кидайте,бо буде біда.
Борщик• 01 октября 2023
Ответ дляПроработник
Молодець, що пити кинули! Пишаюсь! Розумію у кожного свої проблеми. А дитина допомагає? Чоловік? Та й можливо все ще попереду й чомусь новому навчитеся!
Проработник• 01 октября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
А як вага реагує? У мене відразу +пару кг як починаю пити алко.
вАлнуюся сильнА
• 01 октября 2023
Ответ дляПроработник
зранку +
до вечора -
вАлнуюся сильнА
• 01 октября 2023
Ответ дляГолубка миру
як
я б пила якісь таблетки
щоб відвернуло
я б пила якісь таблетки
щоб відвернуло
вАлнуюся сильнА
• 01 октября 2023
Ответ дляПроработник
молодчинка
Голубка миру• 01 октября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
як
я б пила якісь таблетки
щоб відвернуло
я б пила якісь таблетки
щоб відвернуло
Зверніться до нарколога,для мене це стращно,краще з початку зупинити,в вас вже тяга.
Проработник• 01 октября 2023
Ответ дляБорщик
Дитина підліток, дуже важко зараз, вчитися не хоче, я зривають, але все марно. Я стільки в нього вклала часу і здоровья, а він зараз просто тупо грає в комп і все, нічим не цікавиться. Ми закордоном, а він хоче дому, ось так протестує. А куди ж вертатися, як йому 16, і є можливість вчити його закордоном.
вАлнуюся сильнА
• 01 октября 2023
Ответ длявентиляторная
Молча. Просто перестать покупать алкоголь . И не думайте , что ваши дети ничего не видят и не знают. Если они не младенцы, то прекрасно они видят , что мама пьёт каждый вечер.
звичайно
на їх психиці це все відображається
коли мама не вдома
а цигарки пиво
на їх психиці це все відображається
коли мама не вдома
а цигарки пиво
Проработник• 01 октября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
зранку +
до вечора -
У мене мінус не трапляється, лише набираю стрімко, до поки не кидаю пити.
Настасья Пицун• 01 октября 2023
Ответ дляПроработник
У мене є надлишкова вага, я зараз важу 83кг і не можу скинути
Проработник• 01 октября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Приберіть алкоголь з раціону. У мене 63 було при зрості 155 см.
Настасья Пицун• 01 октября 2023
Ответ дляПроработник
Як би це було так легко.
Вредняжка• 01 октября 2023
Тоже самое только 1-2 раза неделю, бывает 1 раз в две недели, но обычно это сидр 0,5 просто расслабиться. Было такое что чуть ли ни каждый день. Потом попустило. Надо отвлекать себя. Каждый день подсаживает сильно (
вАлнуюся сильнА
• 01 октября 2023
Ответ дляНічний дожор
Так же было, а потом в один момент отвернуло. Даже смотреть тошнит
Я все чекаю коли мене відверне
вАлнуюся сильнА
• 01 октября 2023
один великий мінус
коли треба зранку включатися працювати мозок мене не розуміє
панічні атаки
Міряю від одиниці• 01 октября 2023
Та насолоджуйтесь вже...теж сьогодні набухалась,після цих новин...не гризіть себе,зрозумієте коли час кидати.зараз всім не легко.Краще трохи випити,ніж якую болячку заробити невиліковну на нервовому зріві.Тільки не захоплюйтесь дуже,бо не зупинитесь.Бажаю найкращого
Твердая валюта• 02 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
кстати да,я лет в 10 объелась малиной.До сих пор не ем,даже запах не ок
У меня так с клубникой. Но с алкоголем такое вряд-ли возможно
Твердая валюта• 02 октября 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
один великий мінус
панічні атаки
Вам нужны антидепрессанты. Например эсциталопрам, напроч отбивает тягу к алкоголю( это побочное действие)
Плюс ваши панические атаки пройдут .