ЗновЗдоров• 01 октября 2023

Битва за Харків

Рекомендую.
Зараз по ТБ починається фільм
"Битва за Харків".
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Бо справді рано. Росія нарощує свій військовий бюджет, а нам по каплі всього дають
змініть платівку
їй-боже, скількі можна одне й те ж.

Кишмишная Мая• 01 октября 2023
🤬 росія готується до багаторічних бойових дій в Україні, — британська розвідка

Оборонні витрати росії мають різко зрости приблизно до 30% від загальних держвитрат у 2024 році.

Про це свідчать документи, які, ймовірно, просочилися з Міністерства фінансів росії. Окрім того, оборонний бюджет хочуть збільшити на 68% порівняно з 2023 роком.
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая

це вже всі бачили та читали
Чаюри• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая

І що? Через це не можна зняти документальну стрічку, як мужні герої захистили наше місто?
Посудомойка• 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
так
і коли дивилась сюжети про херсонців, як вони зустрічали наших хлопців, теж плакала. особливо запам’ятала сюжет, як військовий в Херсоні завітав до власної домівки, як бабусю свою обіймав
О! Я теж бачила, Боже, я так розчулилася тоды. теж хлюпала)))
А ще звернула увагу,яка гарна домівка, хазяйновиті люди . І коментарі, очевидно від сруських А чиво такой дом красивый, ето постановка очиридная или русских за деньги ыз плєна викупаєтє?
Я тоді написала, що рускіх годуть так, як їм на расїї не снилося.
Але будинок і спрады красивий )))Працьовиті в нас люди
Посудомойка• 01 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
11.11.2022-найщасливіший день
жахливого 2022 року
Так!
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляЧаюри
Це якби совєти знімали фільм про перемогу в 1942 році
Чаюри• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Ви дивна? Фільм про місто.
НаБалКоніХодять• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Там вони і карту вже намалювали які землі мають кому відійти. І бюджет збільшили на оборонпром і війну, серійне виробництво шахедів запустили
І британська розвідка пише, що у Росії є запас прочності на роки два.

А наші вже розслабились. Фільми знімають.
Не, у наших вся надежда на продавливающих диваны патриотов, даже с советчицы можно набрать, тут горлопанит группа регулярно.

rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
фільм про звільнення Харківщини, а не про перемогу.
військова операція, що увійде в підручники.
’рузькоє оружиє’ таким похвалитись не може. от і скаженіє
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляЧаюри
Ви дивна? Фільм про місто.
Та яка різниця. Краще б зняли фільм про те як там шість ліній оборони будують
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
і план з підробицями показати русні
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
і план з підробицями показати русні
У нас є супутникові знімки їхніх ліній. Це полегшує роботу хлопцям?
автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Якщо ви не в курсі,’ совєти’ мали кінооператорів на фронті,які знімали хроніки бойових дій і показували їх в кінотеатрах в тилу.
Бо люди хотіли бачити,як їх сини,батьки,брати боронять рідну землю.
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
ви можете звернутись до знімальної групи з пропозицією щодо фільму про оборонні споруди
Лепешечка• 01 октября 2023
Ці зарази знову гатять по місту С300. Виморозки, слів нема.
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляЛепешечка
де? небо чисте зараз
Лепешечка• 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
де? небо чисте зараз
Минулої ночі було
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Короче, перемога вже всюди. Ждем розвалу росії з дня на день, мда

автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
паскуди рузькі не припиняють обстрілювати рідне місто
але я пам’ятаю свої почуття, як я 6 вересня в чаті нашого класу побачила повідомлення від комсорга: всім привіт, ЗСУ зайшли в Балаклєю.
п’ять слів усього, а як багато цим було сказано. не забуду ніколи.
Зараз момент з Балаклеєю
Як показали момент,як зривають рашистський банер,а під ним ’ Борітеся поборите’ Шевченка...,аж мурахи по-шкірі
МинерАлочка• 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
оце ’рано розслаблятись’ в темі, як в нас кажуть, - ні сіло, ні впало.
але треба було з чогось починати свої меседжі.
Потому что рано расслабляться, потому что война продолжается, потому что 200х и 300х сотых в каждом выходе много.
Воюют, как могут наши, чем могут. Что дальше - неизвестно.
Есть дитë знакомый, куча контузий уже, ранения. Сейчас на лечении после очередных операций, смотрю на него - дитë 20 летнее, а уже 1,5 лет на войне
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
короче, шось вам не вдалося тут
а сьогодні в Екопарку відкрили традиційний Бал хризантем.
і тваринок все більше і більше
і теріторію розміновують
і ввечері в Саржиному яру та Центральному парку людей як в мирні часи
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляМинерАлочка
ви не розслабились, я сподіваюсь?
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Напевно дописувачки про це в курсі. У них хтось та й на війні є

Про реальну ситуацію вони ж не можуть із фільмів дізнаватись і телемарафону

Хоча зачекайте...
Чаюри• 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
короче, шось вам не вдалося тут
і тваринок все більше і більше
і теріторію розміновують
Здавалося б, в якій темі розвести всепропалу? Мабуть, в темі про оборону Харкова. Точно.
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
короче, шось вам не вдалося тут
і тваринок все більше і більше
і теріторію розміновують
Це все прекрасно. Та хто тримає цей мир на своїх плечах? Ічи надовго їх вистачить?
кнопкодав• 01 октября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
да эта твари имеют планы на днепр одессу и харьков
сегодня в парашенском канале было про ’вернуть исконно русские земли’
чтоб они все сгорели там в своей расеи разом
Ну смотрите, в первых числах марта они оккупировали огромный кусок Запорожской области. До города не дошли 30 км и по сей день он им не светит. Когда на Днепр?
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляЧаюри
ну то вони ж скрізь лізуть, як мерзенні таргани
rybka21• 01 октября 2023
Ответ длякнопкодав
після Харкова ж
через Дніпро, бо він по дорозі - на Запоріжжя
Залізна пані• 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
хто такий комсорг?????