ЗновЗдоров• 01 октября 2023

Битва за Харків

Рекомендую.
Зараз по ТБ починається фільм
"Битва за Харків".
Рогнеда Карповна• 01 октября 2023
Ответ дляКоролева спама
а вони безкоштовно знімають? чи як барабани в метро того ж Харкова?
Скандал був про барабани в Києві, а не в Харкові. У нас такого не було.

rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
не підказуйте
автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Зачем мне напоминать, я в курсе. Но и в курсе практически по всем направлениям сейчас, потому что везде кум, друг, знакомый и тд в ВСУ. И живу в прифронтовом городе. На слова алкаша медведева и внимание не обратила бы, если бы об этом не писала британская разведка
Скажімо так,’британська розвідка’,
як і ’ американські військові експерти’
ДУЖЕ сильно недооцінили ЗСУ і волю до незалежності УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!
rybka21• 01 октября 2023
британська розвідка в даному контексті має вигляд як ’британськіє учониє’
автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Мєдвєдєва дарма клоуном вважають.
Він зайняв місце Жириновського в рашистському політикумі,
але обом їм однакова ’ шана’
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
але обом їм однакова ’ шана’
не зайняв
може мріяв зайняти, але то навіть не пародія
автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
не зайняв
В пеклі будуть горіти разом
автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023

8хв. тому фільм розмістили на youtu.be
Хто не встиг подивитися-обов´язково перегляньте!
Ирина-bbd0• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Там вони і карту вже намалювали які землі мають кому відійти. І бюджет збільшили на оборонпром і війну, серійне виробництво шахедів запустили
І британська розвідка пише, що у Росії є запас прочності на роки два.

А наші вже розслабились. Фільми знімають.
Планы на новоросию из 6 областей были озвучены с 2014 года. Просто не все в Украине заметили или помнят. Мы в Днепре хорошо помним и не расслабляемся с 2014

df364tye3• 01 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
’150 ТИСЯЧ жителів міста Харків зараз без даху над головою’-мер Харкова
зато все лето , траву, цветы по восемнадцать раз на одном месте , сажали,поливали ,,,
МинерАлочка• 01 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Скажімо так,’британська розвідка’,
як і ’ американські військові експерти’
Ну с этим я ж не спорю, только предупреждали они ещё в 21 году и никто особо не обращал внимание, а нужно было. И сейчас нужно. Хотя бы перебдеть.
Но как перебдеть, зная чем и на чем воюют на этих направлениях.
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Скажімо так,’британська розвідка’,
як і ’ американські військові експерти’
Автор, оце недооцінили вже неактуально. Бо складається враження що вже переоцінили

Треба більше і краще, а не фільми
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Скажімо так,’британська розвідка’,
як і ’ американські військові експерти’
Елементарне

Де наші лінії суровіквна на Харківському напрямку?

Те на чому впіймали кацапів коли відігнали їх з харківської області
Пиши-пропало• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Ну вже ж не тих хто дивиться марафон
А його взагалі хтось дивиться?
автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
А його взагалі хтось дивиться?
Друга частина фільму починається-подивіться
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
то питання було про марафон
Рожева юбка• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Елементарне

У нас тут на форумі заміна Залужного є, не хочете запропонувати свою кандидатуру, а то талант пропадає.
Пиши-пропало• 01 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Я про марафон
автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Я про марафон
Цей фільм-це теж частина марафону,подобається вам це чи ні.

Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляРожева юбка
Не треба ідеалізувати людей
автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Не треба ідеалізувати людей
Українці-не росіяни,ми НІКОЛИ з людей царів,як росіяни,не робимо.
Пиши-пропало• 01 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Ви мене якось не так зрозуміли.
Просто я марафон не дивлюся дуже давно, а подібні фільми дивлюся на ютубі, і не в курсі, що вони є частиною марафону
Суцільна зрада• 01 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая

Захисники вiдали життя щоб врятувати мiсто, вони заслуговують бути увiковiченими у фiльмах, книжках, наших спогадах. До чого тут розслабилися знiмають? Ви, я тут язиками чешемо розлабляючись.
Посудомойка• 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
паскуди рузькі не припиняють обстрілювати рідне місто
але я пам’ятаю свої почуття, як я 6 вересня в чаті нашого класу побачила повідомлення від комсорга: всім привіт, ЗСУ зайшли в Балаклєю.
п’ять слів усього, а як багато цим було сказано. не забуду ніколи.
Плакали?
Я ревіла, коли Херсон звільнили..) Хоча з Одеси
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
оце ’рано розслаблятись’ в темі, як в нас кажуть, - ні сіло, ні впало.
але треба було з чогось починати свої меседжі.
автор ЗновЗдоров • 01 октября 2023
Ответ дляПосудомойка
Плакали?
11.11.2022-найщасливіший день
жахливого 2022 року
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Не про це йдеться, а про слово врятувати в доконаному виді. Попереду невідомість. Які фільми?
rybka21• 01 октября 2023
Ответ дляПосудомойка
Плакали?
так
і коли дивилась сюжети про херсонців, як вони зустрічали наших хлопців, теж плакала. особливо запам’ятала сюжет, як військовий в Херсоні завітав до власної домівки, як бабусю свою обіймав
Посудомойка• 01 октября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
да эта твари имеют планы на днепр одессу и харьков
сегодня в парашенском канале было про ’вернуть исконно русские земли’
чтоб они все сгорели там в своей расеи разом
Я тоже сегодня видела. А я еще вспомнила, как зимой 2022 года одна падаль влезла в чат одесский и начало гавкать, что ’Одессу -красавицу они разрушат. ’но ниче потом атстроим сами. па-русски’(с)
Я тогда написала, унитаз купи себе, строитель
Кишмишная Мая• 01 октября 2023
Ответ дляrybka21
Бо справді рано. Росія нарощує свій військовий бюджет, а нам по каплі всього дають