Клин_Кляйн• 02 октября 2023
Порадьте безконтактний термометр
Щоб з власного досвіду,якісний і най достовірніший.
Дякую ❤️
Сало не люблю• 02 октября 2023
Вушний вважається безконтактним чи ні?
Отакий у мене показує таку ж температуру як ртутний, похибка до +-0.3 десь, в залежності як я його всунула.
Ще добре з дитиною вночі без світла, бо пищить по-різному як нема темпи, як є і як треба вже нурофен давати
Клин_Кляйн
• 02 октября 2023
Ответ дляСало не люблю
Вушний вважається безконтактним чи ні?
Дякую,я такий ще і не бачила))
Сало не люблю• 02 октября 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Дякую,я такий ще і не бачила))
Ну це найпростіша модель ніби, але я новіші з підсвіткою і т.п. не пробувала.
До нього було декілька зовсім безконтактних, що на шкірі міряють, точність набагато нижча навіть у хороших, і треба по декілька замірів робити
paparaccij• 02 октября 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Дякую,я такий ще і не бачила))
Про безконтактні braun дуже хороші відгуки.
Нічна ненажера• 02 октября 2023
Ответ дляСало не люблю
Вушний вважається безконтактним чи ні?
Пишуть що у таких треба часто ковпачки міняти. Це так?
І ні, він не безконтактний ) безконтактний це коли зовсім не торкається тіла.
Сало не люблю• 02 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Читала таке, але я часто їх не міняю. І я і діти з чтстими вухами, та й не гидуємо. Не можу сказати, щоб вони якось дуже бруднилися, тільки з часом міняю. У мене 2 роки і ще включеної упаковки на 20 шт достатньо 🤷🏼♀️
Ну це так, я порадила як задоволений користувач після тих, що справді безконтактні
Нічна ненажера• 02 октября 2023
Ответ дляСало не люблю
Зрозуміла, дякую