Забрала і не сказала• 02 октября 2023
Електр.варочна поверхня з діркою, можна користуватися?
Шукаємо нову житло для зйому. А там поверхня з діркою, немає кусочка поверхні в одному кутку. Розмір десь 3 на 4 см., приблизно. На фото я приблизно намалювала. Там прям дірка і можна вниз просунути палець у пустоту.
Чи можна такою користуватися?
Сиренькая• 02 октября 2023
Этот угол не является нагревательным элементом, и ни на что кроме внешнего вида не влияет
Забрала і не сказала
• 02 октября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Там дірка чи електричне приладдя відкрите?
Не зрозуміла ваше запитання, вибачте. Там відколотий кусок куточку і тому дірка в пустоту .
Забрала і не сказала
• 02 октября 2023
Ответ дляСиренькая
А якщо побіжить шось з кастрюлі, наприклад, в мене таке буває. І поллється в ту дірку, то нічого?
Мне без сахара• 02 октября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Заклеить чем то, чтобы туда не текло, готовить такие вещи на дальних от угла комфорках
руки_Крюги• 02 октября 2023
Це на готовку точно не впливає. А от порізатися - запросто. Чи щось знову впаде і тріщина піде. Домовляйтеся з власницею на березі - що далі, якщо та частина скла, пустить тріщину, наприклад. Щоб потім не було - я вам залишила нову без пошкоджень.
Україна понад усе!• 02 октября 2023
Я рік користувалася індукційною плиткою з величезною тріщиною - розколота від краю до краю. То нічого, але раз бульон збіг, натекло чимало, я кинулася витирати, поки на підлогу не витекло, а плитка заглохла різко, ще й автомат вибило, світло вирубилося. Плитка після того більше не ввімкнулася, воно й не дивно - позамикало усе в середині, плата усередині аж чорна.
А я ще подумала, якого біса я кинулася той бульон збирать, акуратистка хрінова, оце дякую тій плитці, шо згоріла - бо ж мене могло довбанути, коли я туди мокрою рукою з мочалкою влізла у той момент, як вже був витік струму на корпус, але вона ще працювала
Порушення цілісності корпусу - це взагалі-то не ок, небезпечно - може замкнути від рідини, може піти тріщина далі, є навіть невеликий шанс повного і раптового руйнування поверхні під дією ваги та тепла або падіння якогось предмету чи випадкового удару, коли ставиш щось.
Якби була то ваша плита, то я порадила купити силікатний клей, термостійкий силіконовий герметик, та знайти на вулиці невеликий шматочок скла, та залатати ту діру. Поверхня знімаєтся, частина з діркою знежирюєтся, під низ - скло на силікатний клей, зверху - залити силіконом та вирівняти. Силікон обов´язково термостійкий, той що для герметизації пічних труб беруть. Сантехнічний не піде.
Але, по-хорошему, цим має хазяйка займатись. Най дірку латає, і тоді здає свою хату, чесно я б у такої безвідповідальної людини мабуть не схотіла б знімати, бо я реально не знаю, як можна пропонувати людям електроприлад у такому стані.