Шалена красуня• 02 октября 2023
Дитина не бажає йти навчатися до університету
Не бажає вчитися в університеті
Каже мені подобається працювати та заробляти гроші
Сусідка зверху• 02 октября 2023
Сейчас такие универы - что учишься что нет
А работа с заработком есть? Или в официанты?
аромат Жука• 02 октября 2023
То нехай працює.
Біда, коли 9 ти класник не хоче навчатись. Кожен день скандал в школу відправити. Ото біда.
неДодекаэдр• 02 октября 2023
А мой не хочет учиться в школе. Говорит там тупые учатся, а он умный
Я тоже стала задумываться что это правильно. После 9-го класса должен быть колледж где ребенок получит практические знания и сможет их монетизировать. Подрастет, определится и выберет уже то образование которое ему необходимо. А не так что диплом на полке, маме спокойно, ребенку отбили желание к самовыражению)
Marynavladi• 02 октября 2023
Закончила универ в этом году. Когда пошла на первый курс заочки, то реально училась, брала программу очного. Потом ковид, дистанционки, я вышла на работу, повышение. Получила диплом, не знаю толком ничего.
Но пригодился для работы автором научных работ
Мій 15 річний син просуває ту саму ідею(, пояснюю йому, що вчитись потрібно, просто правильно обрати напрямок. Вища освіта це не тільки папірець, це спосіб мислення, це знайомства й т.д. Й шанс навчитися займатися самоосвітою
Їм мозок промиває цей довбаний інстаграм в якому стань юніором і бабло посипеться на тебе вже зараз...
Навіть на нормальний кар´єрний ріст ти не зможеш претендувати, хтось завжди буде попереду тебе із гарною освітою і того візьмуть на посаду.
А репутацію, її ще потрібно заробити
Тому освіта потрібна, нехай не зразу, рік після школи можна попрацювати чи курси пройти щоб зрозуміти, що саме до душі
Ну таке, готова ловити тапки
А репутацію, її ще потрібно заробити
Ну таке, готова ловити тапки
аромат Жука• 02 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
І мій такий. 9 клас. Я вже не знаю, що з ним робити. В школу на 8, йти хвилин 15, сьогодні в 7.58 ще був вдома. І я не знаю, чи дойшов до школи. Вже нерви не витрмують.
Ответ дляаромат Жука
Немає мотивації(, вчителі знервовані, діти теж( Може знайти якісь курси, які його запалять?
Щира українка• 02 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Интересное заблуждение
40каградусная• 02 октября 2023
Потім складніше буде отримати вищу освіту, навіть коли бажання зявиться. Так як є вже законопроект про скасування заочної форми навчання
Пухнасті штани• 02 октября 2023
Ответ для40каградусная
Заочна форма ніколи не мала нічого спільного з освітою . Вчитися ніколи не пізно, якщо це свідомий і виважений вибір
40каградусная• 02 октября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Не правда
Моя друга освіта- заочна
Мені було цікаво, я вчилася і здавала сама
Моя друга освіта- заочна
Пухнасті штани• 02 октября 2023
Ответ для40каградусная
Не правда
Моя друга освіта- заочна
Не проблема здати , це просто папірець, якщо ви повністю не занурені в процес навчання
Дама_с_караваем• 02 октября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
сожаление приходит годам к 30-ти
Или приходит сожаление о зря потраченных годах в ВУЗе.
Потребую апгрейду• 02 октября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
сожаление приходит годам к 30-ти
Але тоді вчитися ще не пізно, зате вже точно та освіта, яку хоче людина, а не що попало
40каградусная• 02 октября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Перед словом здача, я написала, що навчалася сама. Чи ви відстоюючи свою думку вперто не бачите , що є інша?
Я не чарівниця вам• 02 октября 2023
Вчитися можна в будь-якому віці!
Йти працювати, заробити гроші, нові знайомства, можливо навіть напрацювати досвід якийсь. А потім будь-ласка, буде зрозуміло, яка потрібна освіта, для чого.
Кажу з власного досвіду.
Якщо дитина захоче йти працювати, то підтримаю! Можна пройти безліч потрібних курсів і буде більше толку , ніж від універу.
Кажу з власного досвіду.
Джонсонюк• 02 октября 2023
Автор,у меня тоже много знакомых,которые думают о том,чтоб после 9 класса ребенок пошел в коледж.Аргументируют тем,что и среднее,и специальное к 18 годам уже будет.У ребенка будет профессия,он сможет работать,если не хочет учиться.
И да,не все хотят еще 6 лет карпеть над учебниками.
Я не чарівниця вам• 02 октября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
100000%
Пухнасті штани• 02 октября 2023
Ответ для40каградусная
Прочитати щось раз в пару тижнів, щоб здати - це не освіта, в цьому нема нічого складного
Потребую апгрейду• 02 октября 2023
Ответ дляМышка L
Відкрию вам секрет: мотивацію до навчання мають закладати батьки, а не вчителі.
40каградусная• 02 октября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Не відразу зрозуміла, що ви розмовляєте сама з собою
Потребую апгрейду• 02 октября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ок, а яку професію можна отримати в 18 років, щоб за нею працювати і отримувати гроші?
Весняний Марафон• 02 октября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Так-так, складніше ходити на пари, займатися на них чим завгодно і отримати свій трояк тільки ща те, що ходив
Джонсонюк• 02 октября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Откуда я знаю,кула они метят.Я не углублялась.Вы знаете,есть еще и такой пример-дочка подруги закончила юрку,а работать пошла мастером маникюра.Вопрос:на фига было тратить 5лет жизни не понятно на что?Про деньги я вообще промолчу...
Потребую апгрейду• 02 октября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Це питання до кого?
Пухнасті штани• 02 октября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
В нормальних закладах таке не пройде