Грабля• 02 октября 2023
Киев- Хелм поезд
Как устроен поезд внутри? Едем в 6 утра, приезжаем в 5 вечера, брали как купейные места. Там можно лежать или все сидят ?
Копирайторша• 02 октября 2023
Лежите собі на своєму місці. Якщо знизу і верхні попросять вас посидіти поступіться трохи. Якщо ви зверху чемненько запитайте чи можна поїсти і лізьте до себе вгору.
Единорог_помог• 02 октября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Дівчатка, до Хельма 3 потяга, з якого краще пересісти на Варшаву?
З усіх однаково +/-. Інтерсіті як раз під потяги
Шкала Радощів• 02 октября 2023
Вище правильно всі пишуть. Це звичайнісінький купейний вагон, бувають нові, то трішки покращені. Під кожен київський потяг підлаштований інтерсіті до Варшави. Він чекає на тому ж пероні. Там вже 3 години сидіти потрібно. Квиток краще взяти завчасно онлайн. Можна і купити у вагоні, але вже без вказанного конкретного місця.