Пліткарка• 02 октября 2023
Порекомендуйте грязьову або глиняну маску для обличчя
Бажано недорогу)
Але буду рада всім рекомендаціям!
Які Ви любите? Можливо самі робите?
Читала про маску Himalaya з німом, дуже гарні відгуки. Колись користувалася грязьовою ізраїльською, зараз дорогувато для мене.
Шкіра жирна, але сезон осінь-зима стає сухішою та бувають шелушіння. Засоби для догляду є, але от хочеться ще масочку )))
А може є якісь дієві не глиняні, не грязьові, діліться! )))
Але буду рада всім рекомендаціям!
Які Ви любите? Можливо самі робите?
No problems• 02 октября 2023
Не знаю, дорого чи ні, але колись пробувала таку, сподобалась. В неї аромат чи то німу, чи то лавру.
Не пью, не курю• 02 октября 2023
Ответ дляpersonality
У мене питання нафіга мазати глину на обличчя 🤪
Глина выравнивает тон лица, сужает поры.
Более того, я периодически пью каолин (белая глина) натощак. Хороший сорбент
personality• 02 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Божечкі кошечкі ви ідеальний косюмер бʼюті маркетингу 😂
personality• 02 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Ви взагалі знаєте що сорбенти вбирають все і хороше і погане?
Не пью, не курю• 02 октября 2023
Ответ дляpersonality
Я не рекламирую, я вижу результат на своем лице
Не пью, не курю• 02 октября 2023
Ответ дляpersonality
Потому я и написала ’периодически’
Молода і нерозважлива• 02 октября 2023
Мені сподобалась ця іспанська, висмоктує токсини, після неї обличчя гладеньке і шкіра трохи підтягується і недорога
Пліткарка
• 02 октября 2023
Ответ дляNo problems
Дякую!
Не пробувала ще таку
Пліткарка
• 02 октября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Дякую!
Якраз дивилась такі, там ще в зелених тюбиках є для комбі шкіри
Пліткарка
• 02 октября 2023
Ответ дляpersonality
Глини є різні, з різними додатками в складі. Дуже гарно впливає на шкіру. Для кожного типу і проблеми можна підібрати свою глиняну маску.
Шкіра після такої маски виглядає як після відпочинку. Нижче вже писали про пори та вирівняний тон обличчя, це так
personality• 02 октября 2023
Ответ дляПліткарка
Ага. Добре. Як ту грязюку з пор плануєте вишкрябувати?
Пліткарка
• 02 октября 2023
Ответ дляpersonality
А Ви лікар? Чи косметолог?
personality• 02 октября 2023
Ответ дляПліткарка
А Ви лікар? Чи косметолог?
Я адекват, приємно познайомитись 😂. А ще я вчилась добре в школі і розумію, що грязюка на обличчі то в першу чергу грязюка🤷♀️
Пліткарка
• 02 октября 2023
Ответ дляpersonality
З цілющими властивостями Мертвого моря , а також грязей з інших місць нашої планети Ви точно не знайомі.
Величезна кількість доглядової косметики (проф) створена на основі грязей та глини. Я вже мовчу про місця де лікують хвороби шкіри, суглоби і т.д. і т.п.