Перемелица• 02 октября 2023
Якщо дитина не їсть наприклад гарбуз, але їсть його в прихованій їжі в кексі
То чи є користь з того гарбуза, двічі він же проходить термообробку? І тп. Якщо так само не їсть творог, а я роблю творожні кексики, і з´їдає то користь є від того творога? І тп.
Перемелица
• 02 октября 2023
Ответ дляОднозначно
я творог запихиваю в рот,
а шо делать
Ні так не працює. Я не запихую нічого в рот. Тим паче я сама ні гарбуза, ні творог не їм. Я питаю чи є сенс так готувати, чи харчова цінність продуктів втрачається при готуванні?!
Повелитель бітка• 02 октября 2023
Ответ дляLike-995b
А вы сыроед?
То значит,что мама молодец.Мой услышит и перец сладкий,и гарбуз как ни маскируй
ТихоЯ• 02 октября 2023
Почувствовала себя плохой матерью. Мой ребенок этого не ест и я не заставляю
Однозначно• 02 октября 2023
Ответ дляПеремелица
мне все равно, делайте шо хотите
Мамина корзиночка• 02 октября 2023
Творог - это белок. Можно давать белок в другой форме. Тыква в чем именно ее польза?
Перемелица
• 02 октября 2023
Ответ дляLike-995b
А вы сыроед?
Ні.
Я питаю чи є користь від тих продуктів, якщо їх вживають в такій формі?!
Кекси можна зробити будь з чого практично і сховати продукти які дитина не їсть. Чи доцільно так робити. Чи не втрачається харчова цінність продуктів?!
Анчо Ус• 02 октября 2023
Не, автор, без принудительного заталкивания в рот пользы не будет. Желательно через слезы и рвотные позывы!
От шо за мода накормить тем, что не любишь? И ещё сокрушаться, о сохранности витаминов.
Мамина корзиночка• 02 октября 2023
Ответ дляПеремелица
А если готовить, потому что вкусно?
Ответ дляПеремелица
Ні.
Так большинство продуктов проходит термообработку , и даже если ребенок вообще не будет есть гарбуз ни в каком виде ничего уникального в нем нет. Возьмет полезные вещества из других продуктов.
personality• 02 октября 2023
Ответ дляОднозначно
я творог запихиваю в рот,
а шо делать
Мама року
Перемелица
• 02 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Бо дитина нічого не їсть. Фрукти ніяких, ягоди тільки полуниці і то кілька штук. Овочі огірок все. М´ясо не їсть, рідко у вигляді котлет під настрій. Яйця не їсть взагалі. Каші не любить але вмовляю їсти і картоплю любить і макарони. Тобто в дитини бідний раціон. Картопля, макарони, огірки і зрідка котлетки чи молочна гречка. Мабуть же треба вживати більш корисне ?
Корсет_на_шурупах• 02 октября 2023
Може спробувати сік, якщо є соковитичкач.
Яблучко+ трохи гарбуза, можна ще моркву додати
Ms. Любмая жена• 02 октября 2023
Ответ дляПеремелица
Ні.
если вы готовите кексы на хорошем сливочном масле, цз муке и добавляете тыкву или морковку (с морковкой прям топовый топ какие вкусные кексы) - то это полезнее, чем готовить на маргарине, фиговой муке и тонне сахара. тыква сладкая, а значит вы кладете уже меньше сахара.
творог и в обработке тоже полезен. творожная запеканка полезнее булок.
Воленс-неволенс• 02 октября 2023
мой сын не ест ничего из этого вообще никогда. я не заставляю. белок он получает из яиц и куринойигрудки. тыкву у нас вообще никто не емт. и не понимаю, зачем устраивать цирк
personality• 02 октября 2023
Ответ дляПеремелица
Почитайте про нутрієнти і зробіть висновки. Наприклад харчові волокна і клітчатка нікуди з гарбуза не дінуться як і кальцій з творога. Чи ви хочете щоб дитина то сирим їла?
Свекруховна• 02 октября 2023
Ответ дляПеремелица
А нащо дитину змушуєте, якщо у вас в сім´ї ніхто того не їсть і не любить?
Перемелица
• 02 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Морквяну випічку не пробувала, бо по рецепту її труть, вона помітить і їсти не буде. Гарбуз перебиваю на пюре. Роблю оладки або кекси. Цукру додаю в половину менше ніж в рецепті. Борошно звичайне. Кекси по рецепту на олії.
Сирники не хоче їсти, хочу спробувати теж зробити кекси.
personality• 02 октября 2023
Ответ дляПеремелица
Ні.
Доцільно
Анчо Ус• 02 октября 2023
Ответ дляПеремелица
Вы утрируете!
Всегда можно добавить, то, что ребенку понравится, а не запихивать то, что не любит. Тем более сами тыкву и творог не едите!
ФруктЕщеТот• 02 октября 2023
Ответ дляLike-995b
В тыкве есть витамин Д. И ещё много чего
Перемелица
• 02 октября 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну у вас їсть білок. Моя не вживає яйця і м´ясо. Можна вмовити раз на місяць з´їсти дві котлетки за день.
personality• 02 октября 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Курогрудь це гірше що можна придумати давати дитині
Муркамурковна• 02 октября 2023
мама сама не їсть, а от дитина має це вже їсти бо так хоче мама і пофіг шо дитиину тошнить від того гарбуза
Перемелица
• 02 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Я вже писала вище. Дитина не їсть взагалі яйця, м´ясо дуже рідко і тільки у вигляді котлет. Овочі ніякі окрім огірка. Фрукти ніякі. Їсть картопля, макарони, огірок, іноді гречка з молоком все.
Яйцеголовая• 02 октября 2023
Ответ дляПеремелица
пищевая ценность продукта не только в витаминах плюс всякие минералы и клетчатка