Прилипало• Изменено 02 октября 2023
Нудота від запахів, чим собі допомогти?
Ледь не вирвала вранці від лотка кота. Вчуваються інші погані запахи. Боюсь щось їсти тепер пів дня, хоча наче не отруєння,від голоду живіт уже бурчить і поболює. Нудота хвилями. Що може допомогти? Активоване вугілля, вода з лимоном, що допомагає при нудоті?
Бабця в мештах• 02 октября 2023
Як вам до вподоби. Ще були колись льодянники з імбирем. Мята теж допомагає, але імбир сильніше.
Прилипало
• 02 октября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Дякую, спробую!
Прилипало
• 02 октября 2023
Ответ дляMarmu
автор, це якась підвищена чутливість, у мене теж подібне. у мене є м´ятний інгалятор (у ніс як олівець), я його постійно нюхаю, щоб перебити запахи
Дякую, загуглю.
Прилипало
• 02 октября 2023
Мене саме сьогодні накрило, вчора все норм було і раніше такого не було. Думала на роботу не зможу піти((