Доброго дня, я майстер по реконструкції волосся
Паралельно планую замовляти професійний догляд за волоссям з України в Англію ( шампуні, кондиціонери, маски, термозахисти, ампули ітд)
Ціни звісно ж би ставила українські тільки перевести по курсу у £ .
Питання до вас, чи ви користуєтесь особливим доглядом, чи достатньо вам купити масмаркет у магазині/аптеці догляд і усе?
І які б фірми хотіли тут бачити?
Доставка може бути по всій Англії поштою☺️
Цікавить, ваша думка на мою ідею🤩
І які б фірми хотіли тут бачити?
Цікавить, ваша думка на мою ідею🤩
Nefertitti• 02 октября 2023
Особисто я не користуюся проф. доглядом за волоссям (за шкірою обличчя/тіла, так). Брюнетка, фарбуюся Матріксом раз в 2 міс. Волосся в доброму стані. Немає потреби, гадаю
Ответ дляNefertitti
Дякую за вашу відповідь ☺️
Anonimka ya• 02 октября 2023
Мне 48 и ещё никогда не пользовалась я ничем кроме обычной шампуни и периодически бальзамом на кончики. Крашусь в очень светлый блонд, краской Велла профессиональ. Волосы выглядят отлично.
Но, автор, сейчас модно всякая чепуха ’проф.уход’, поэтому при правильной подаче, народ ведётся.
BusinkaKiev• 02 октября 2023
Я не в Англии, но перепробовав массу профа пока в фаворитах Lebel и Brae
Ответ дляNafffAnja
Користуюсь, не знаю, щоправда, наскільки це категорія професійного
Erayba, kleral, lador, cp 1
Так, це теж професійний догляд
Я планую продукцію таку як ray well, envie , mood, shecare ( inebrya), moroccanoil, mood , real shea
І оригінальні розчіски від Janeke, tangle teezer
Ответ дляOksuchakr
Ну я не з ціллю комусь щось впихувати чи щоб велись😅
А наоборот рекомендувати класний догляд по доступним цінам
Ответ дляMarmu
Щось незрозуміла - зазвичай професійний догляд не українського виробництва. Навіщо його везти з України? не простіше в Європі десь і купити
Щоб купувати в Європі, потрібно виходити на прямий звʼязок з виробниками даних продукцій
Я рекомендую проф догляд італійського виробника . В Італію не полечу😅
звездная галактика• 02 октября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Так, це теж професійний догляд
moroccanoil есть на амазон. остальное не знаю. какой смысл заказывать у вас?
Ответ для звездная галактика
Ну так, по какой цене)
Остальные бренды попробовать?
Почитайте за продукцию ray well , достойна внимания
Волосы после шампуня/маски/кондиционера - как после холодного ботокса либо холодной реконструкции
Остальные бренды попробовать?
звездная галактика• 02 октября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну так, по какой цене)
Остальные бренды попробовать?
если мне нужно определенное средство, я куплю его на амазон. не буду я искать кого то, кто откуда то привозит
Ответ для звездная галактика
Ну так, это ваше право)