Жена миллионера• 02 октября 2023

Як позбавитися від мух?

Похолодало і одразу почалося, лізуть звідусюди.

Що добре діє?
Попразендовна• 02 октября 2023
Сітки на вікнах
РойЛеля• 02 октября 2023
Нічого. Закриті двері. Перетерпіти треба тиждень і все.
Ми були на бакеті в суботу. Я стільки мух ніколи не бачила в житті.сиділи на терасі. Вони тупо заліпили все, їх мільйон було не менше, стіл довелось повністю прикрити серветками, вони роєм сиділи на ньому. Лізли в рот, в очі
Ми такий кошмар пережили за 4 год банкету. Потім плюнули вийшли на вулицю і о чудо, там жодної.
Мені всю ніч снились потім
РойЛеля• 02 октября 2023
За столом розказували є якісь лампи спеціальні
Вероятненько• 02 октября 2023
Там где продают отравы , есть средство именно от мух - жёлтые гранулы. Они без запаха. Насыпаете понемногу на бумажки и раскладываете по верхам мебели. Очень эффективно. Кстати и от сороконожек и от скутигеры
помогает