Аль де Барановна• 02 октября 2023
дівчата, допоможіть порахувати зп)
справа в тому, що я не розумію по якій ставці мені виплатили за відроблені дні у вересні місяці
я ж так розумію, что зп ділиться на кількість робочих днів у місяці і множиться на відпрацювані дні?
а в мене щось не зрозуміло... зп 24 000 грн, я отримала аванс 1 числа-10 000 грн, звільнилась 20.09( вже не працювала),тобто повні робочі дні були з 1 по 19....мені прийшло 4286 грн ( повна сума 14286 грн з 1 по 19), щось якось не те(( чи може я не правильно рахую?
я просто не бугалтер, може там є якісь ще нюанси? ( податки тут не рахуються, чиста сума)
Аль де Барановна
• 02 октября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я зрозуміла, а ви - ні
тому і питаю.. бо ж я не бугалтер, зовсім...
хочу написати їй конкретно з розрахунком.