Телепузик• 02 октября 2023

Всі в колективі п´ють.

Я не вживаю алкоголь. Мені не приємна ситуація. В робочий час, ближче до закінчення робочого дня стабільно 1-2 рази на тиждень п´янка!! Керівник відділу в курс, теж часто бере участь у цих заходах. Як бути в такій ситуації? Я хочу працювати, додому йти не можу, бо робочий час, мушу бути присутньою на п´янках. Як би Ви поступили в цій ситуації?
Самохвалова• 02 октября 2023
Ответ дляТелепузик
Може й так, але я прийшла працювати на роботу
Так Вы сказали домой не уйдёшь - то есть домой бы Вас не смутило уйти с работы если б можно было. Вообще по теме никогда ни до кого проблемой не было не пить (за рулём, беременные) - все вместе общались, пили сок, кушали… В принципе это хорошо сдруживает и комфортней работать потом, легче по вопросам обращаться и тд.

Ух яка ж Я• 02 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ви працівник Заксу і міліції?😆
Краще б ви бухали
Краще б ви свою думку залишили при собі
Все буде Україна• 02 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Краще б ви свою думку залишили при собі
Ви після міліції, Заксу і виконавчої у таксі подалися? 😆
Гарачий Чокалад• 02 октября 2023
Я трошки выпиваю з усіма сік чи мінералку та спокійно йду робити свої діла.
Как_б_не_так• 02 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Якщо б я написала відділі державної реєстрації актів цивільного стану - мало хто б зрозумів) Колишній працівник
Ви реально не бачити помилок?)))
РАЦС всі знають)
Ух яка ж Я• 02 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ви реально не бачити помилок?)))
РАЦС всі знають)
Бачу ваші))
Ух яка ж Я• 02 октября 2023
Ответ дляВсе буде Україна
В судді))

вре_Динка• 02 октября 2023
Пийте воду чи сік, чи й не проблема
Свезло так свезло• 02 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ви реально не бачити помилок?)))
РАЦС всі знають)
Всі знають ЗАГС)
ХикориДикори• 02 октября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Это что госслужба?
Тю, у нас по молодости в айти конторе такое часто было, пока не начались жены/мужья/дети. И кино ночами смотрели, и сидели до утра, и в комп игры играли) эх, молодость)
Как_б_не_так• 02 октября 2023
Ответ дляТелепузик
Я теж так роблю, але мені їх крики заважають, плюс запах міцних напоїв не приємний
Чому люди встигають і роботу зробити, і поспілкуватись, а ви ні?
автор Телепузик • 02 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
З чого Ви взяли, що вони встигають робити роботу?
Rocka Rolla• 02 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Я працювала в міліції, виконавчій службі і Заксі і не пила, проблеми не бачила в цьому. Але я була на авто і всіх розвозила.
В цих службах ви мабуть працювали водієм😁
Как_б_не_так• 02 октября 2023
Ответ дляТелепузик
З того, що по вашим словам, вони гуляють регулярно. Хто ж за них працює?
Carin• 02 октября 2023
А когда эти веселые ребята успевают работу делать?
Тоска в носках• 02 октября 2023
Ответ дляТелепузик
Наушники
Открыть окно
Ух яка ж Я• 02 октября 2023
Ответ дляRocka Rolla
Заступником начальника відділу.
Все буде Україна• 02 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
В судді))
І тепер до непитущого колишнього міліціянта, виконавця і співробітника Закса звертаются, як - Ваша нечисть!
Все буде Україна• 02 октября 2023
Ответ дляRocka Rolla
Тамадою

Carin• 02 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
А остальные Ваши коллеги в перечисленных организациях регулярно бухали, получается ?
Ух яка ж Я• 02 октября 2023
Ответ дляCarin
ще один свідок єгови був, теж не питущий)) Деякі поспивалися і жінки в тому числі.
Кринжова баба• 02 октября 2023
Працювала в банку.
Бухали всі , переважно в обід .
Раз пам´ятаю в зав.каси було День народження. Бухали в обід, після роботи був грандіозний стіл, всі розійшлися, їй було мало, подзвонила до інкасаторів то ще вони припхались.
Як на зло в той день була передача каси мені, а зранку мала бути видача великого кредиту 500 тис .дол, бо в той день не встигли оформити заставу.
Як вона то бабло рахувала , то капець.

До рання не спала , переживала , щоб та коза все добре порахувала.
Через 2 тижні пішла з того дурдому.
Скользкая• 02 октября 2023
Ответ дляБулькаю
Та ж сама історія. Не п´ю, не долучаюсь до гулянок в результаті мало хто зі мною спілкується. Але мені так байдуже))
Те саме, зрозуміла, якщо не пєш то й друзів в тебе не буде , з тобою не цікаво стає.У мене в оточенні всі майже пють.
Carin• 02 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Да, печально (
ПолБатона• 02 октября 2023
Ответ дляАноним_1857
Вони п´ють, а ви співайте, може відчепляться
ооой тааам, нааа гооорііііі ....
Ух яка ж Я• 02 октября 2023
Ответ дляCarin
Да, печально (
І не говоріть ((
ПолБатона• 02 октября 2023
это не работа, а мечта
автор Телепузик • 02 октября 2023
Ответ дляПолБатона
это не работа, а мечта
Мрія алкоголіка
Булькаю• 02 октября 2023
Ответ дляСкользкая
Не велика втрата)
Друзі є і вони мене приймають навіть такою.
автор Телепузик • 02 октября 2023
Ответ дляСкользкая
Розумію Вас, але я прийшла на роботу працювати, а не заводити дружбу. Тому хочу свою роботу виконувати якісно, а їхні п´янки мені заважають.