Телепузик• 02 октября 2023
Всі в колективі п´ють.
Я не вживаю алкоголь. Мені не приємна ситуація. В робочий час, ближче до закінчення робочого дня стабільно 1-2 рази на тиждень п´янка!! Керівник відділу в курс, теж часто бере участь у цих заходах. Як бути в такій ситуації? Я хочу працювати, додому йти не можу, бо робочий час, мушу бути присутньою на п´янках. Як би Ви поступили в цій ситуації?
Телепузик
• 02 октября 2023
Ответ дляБулькаю
Не велика втрата)
Друзі є і вони мене приймають навіть такою.
В мене теж є друзі поза роботою, на роботі мене дружба не цікавить.