Цвіпканя• 02 октября 2023
Почему в Европе большие коричневые тараканы, а в Украине маленькие рыжые?
есть ли от них хоть какая-то польза?
Єдина Країна• 02 октября 2023
Была в гостях у друзей лет 5 назад, они временно снимали дешевую зачуханную квартиру. Знаете, какие там были тараканы? Размером с жука-рогача, жирные, черные. Я чуть инфаркт не заработала. Вот говорят, что сейчас тараканам не нравятся всякие излучения в квартирах, типа вайфая, поэтому и их почти нет нигде. Этим, похоже, по фиг. Причем травили не раз в подвале, все равно появляются. Мне после такого обычный рыжий прусак даже милым кажется)))
Нічний дожор• 02 октября 2023
років п´ять тому бачила величезних тараканів в Одесі, таких самих бачила тільки в Відні в зйомних апартаментах
Послушная• 02 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Якось на відпочинку вночі встала до туалету і натрапила на величезного мадагаскарського таргана. Випадково відключила систему фумігації в будиночку, і ото все як полізло)))). Добре, що сколопендра не припхалася через літній душ.
Жесть. От цей теж був типу мадагаскарського, але більший,темніший і з якимись білими знаками на спині. Чоловік взагалі сказав, що це в когось рідкісна домашня тварина втекла, а він її завалив, і нам пред´являть за нього))😂😂😂 а мені було пофіг, я визжачала на пів Неаполя.
Послушная• 02 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
Вам знижку на апартаменти після цього зробили?
Нє, але власник возив нам гарячі круасани кожного дня, а потім завіз в аеропорт, визвався сам, виліт був ранній, він і до вильоту нам привіз круасани, щоб ми поснідали потім в літаку ними) це було дуже мило) Ми й потім були на зв´язку, в часи ковіду)
Цвіпканя
• 02 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
та где
я в Украине не видела да, давно
а в Германии и Испании вот эти жирные черные
я в Украине не видела да, давно
Розвідка Маші• 02 октября 2023
Ответ дляТаПрямТам
У мене син такий переляк отримав влітку в іспанському Ашані від того кремезного таргана 😭😭
Кстати, я черных здоровенных видела в Украине в туалете одного дома культуры. Бегают они не такая как рыжие, а поспокойнее. Но вид тоже противный до ужаса