ротцвеники• 02 октября 2023
Морська свинка: всі за та проти
Привіт) Дівчата, може, у когось з вас була морська свинка вдома, то як вам така тваринка? Чи немає від неї сильного запаху? Звичайно, треба доглядати її, і підстилку змінювати і прибирати, то я розумію. Чи не дуже шуміла вночі? Як довго прожила у вас? Просто поділіться, будь ласка, досвідом)
Всім шампаньського• 02 октября 2023
Погрію вуха. Скоро наш хом´як мабуть того і це буде величезна трагедія.
ротцвеники
• 02 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
А що з ним? Хворіє чи вік вже бере своє?
ротцвеники
• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Міняти треба часто
Бо вони багато їдять,відповідно багато …таво
Мій був не дуже соціальний і не дуже шумний
Прожив 9 років
А не кусався?)
Раз одела не бу• 02 октября 2023
Они классно муркают, почти как коты, и любят хозяина. Из минусов: какают сидя на руках и мало живут. Самец может разорвать потомство, если не отсадить его вовремя
ротцвеники
• 02 октября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А скільки живуть?) Бо читала, що більше хом’ячків.
Всім шампаньського• 02 октября 2023
Ответ дляротцвеники
Вік. 3 роки для джунгарика, то багато.
Раз одела не бу• 02 октября 2023
Ответ дляротцвеники
У меня жилигода 2-3( в теории могут дольше, лет до 8-10
Володарка мрій• 02 октября 2023
Ответ дляротцвеники
8-10 лет при хорошем уходе. Мой прожил 8, был очень проблемный по здоровью, но его купили на Птичке, так что для такого количества болячек он долгожитель. Зверек чудесный
ротцвеники
• 02 октября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
А як зиму Ваш переносив? Чи для морських свинок погода не дуже важлива?)
Нафаня Маня• 02 октября 2023
У нас был. Отдали. Для меня абсолютно бестолковое животное в качестве домашнего. Только трата времени и денег
Володарка мрій• 02 октября 2023
Ответ дляротцвеники
Никак не реагировал, свинки не впадают в спячку
Ответ дляБізешка
В мене є Бен морський свин. В нього особистий простір 1×1м менше не можна, будете мучити тварину. Вночі спить, контактний, їсть більше за котів😁 і воняє теж, класно говорить, цікавий, треба часто прибирати.
Ота прибирачка мене харила,реально,через день
Там мабуть за рік можна було б віз удобрення наскладати )
Неваляшкина• 02 октября 2023
Ответ дляротцвеники
ми брали у друзів 2 раза на 2 тижня.
Прикольна хрюша, у неї я навіть помітила інтелект. Лащиться, відтягує шийку, коли чухаєш. Розуміє, коли холодильник відкриваєш.
Із плюсів ще - легко її годувати, ість те, що і люди, якщо не встиг купити вкусняшку.
Але міняти часто треба, бо тільки прибрав у неї - сразу знову нагадила і буее. Можливо, є якісь супер-наповнювачі, узнавайте.
Бо нам хазяїва залишали такий, який в них був.
І те, що вона робила за ніч - вранці аж очі виїдало
ротцвеники
• 02 октября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую. Бо цікаво, чи не мерз він та не хворів?)
Единорог_помог• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Міняти треба часто
Прожив 9 років
Ого, він дуже довго прожив. Добрі хазяї, добре життя.
Володарка мрій• 02 октября 2023
Ответ дляротцвеники
Не мерз, у нас не холодно. И плюс он жил в пластиковой клетке, там ни откуда не поддувало. Болел, но из-за иммунитета, умер от рака.
Всміхайлик• 02 октября 2023
У на прожила морская свинка почти 8 лет. Очень привыкли к ней , умирала тяжело , больше не хочу никаких животных . Пока маленькая была очень пугливая , по ночам спать не давала ,клетку грызла , потом пришлось пересилить её на кухню , ну там для неё был рай как услышит ,что холодильник открываю или пакет шелестит сразу просила еду .Любила гулять .
Володарка мрій• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Та ми самі в шоці
І не хворів,жодного разу
Тільки зуби випадали періодично,то доводилось на тертку мілку терти овочі
Але в них зуби за тиждень відростають
І не хворів,жодного разу
Але в них зуби за тиждень відростають
Ой, у моего свина тоже выпадали, я ему, как язвеннику, терла морковку и сено мелко ножницами резала.
ротцвеники
• 02 октября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Ого. Це ж треба. Дуже шкода, коли малюки таким хворіють((
Замріяна• 02 октября 2023
Автор, не советую! У меня были 2 раза. Они очень милые. Но очень много убирать. Они кушают сено, овощи и очень много писают и того. Моча пахнет если не убрать за день. Нужна большая клетка, такие клетки очень дорогие. Или загон делать самостоятельно, это не каждый захочет.
Наполнителя нужно очень много, мешками будете заккпать и потом выносить соотвественно.
Если не дай Бог что, то мало спецов, нужен ратолог. Это дефицит и дорого.
Живут свинки лет 8. Держать нужно обязательно пару или больше, но например девочек, так как нельзя ж допускать постоянные пополнения. Это тоже проблема, подобрать скажем две свинки, которые хорошо поладят между собой.
Замріяна• 02 октября 2023
Ответ дляротцвеники
А где вы держать хотите, что за зиму пишете?
Единорог_помог• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Та ми самі в шоці
І не хворів,жодного разу
Але в них зуби за тиждень відростають
І не хворів,жодного разу
Але в них зуби за тиждень відростають
В нас майже 7 років прожила, прийшлося приспати, тому що задні лапки відмовили. Вже лікарі не взялися лікувати, там взагалі запалення жіночої сфери виявили.
А до того, коли 1.5 років їй було, змогли витягти - в неї з зубами проблеми були. І ще пару разів від циститу лікувала.