Вельшановна• 02 октября 2023
А як вам ще ця сумочка?
Гарна, але дорогувата трішки
Дама_с_коготками• 02 октября 2023
Мне никак, но я черные и темные не люблю и форма мне такая скучная.
Просто Фіфа• 02 октября 2023
Ніяк ще й за такі гроші.
Чесно, жах. Я особисто ношу лише люкс, але зараз бачу дофіга брендів середнього сегменту, дуже гарні моделі, та ж фурла, кочінелі, кате щось там( забула точну назву) реально, красиві сумки є jw pei
Советничаю тут• 02 октября 2023
Жуть какая. Вам в той теме лучше показали
Скооолькоооо???
совсем жуть
Скооолькоооо???
Ванна Тазиковна• 02 октября 2023
Мені, особисто, подобаються дуже сумки в таких моделях. Але ціна, як на мене, завищена.
Вельшановна
• 02 октября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Скооолькоооо???
совсем жуть
Скооолькоооо???
Та да, ціна канєшно мда
Советничаю тут• 02 октября 2023
Ответ дляВельшановна
Та да, ціна канєшно мда
Та нет. Тут вопрос не только в цене. А в мумке ща такую цену . Есть красивые и не жалко
Вельшановна
• 02 октября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Нащо вона вам? Скільки треба тих сумок, 1-2 і досить
Мені хочеться купити одну чорну, хотілось би шкіру. Але не знаю де купити....і інста магазинах не факт, що шкіру пришлють. От і дивлюсь різні варіанти....
Туся муся• 02 октября 2023
Люблю гладеньку шкіру більше.
Але, блін, авторе, це буде ваша сумка і головне, щоб вона подобалася та підходила вам. Яка різниця, що думають сторонні анонімні тітоньки?
Стрекоза любви• 02 октября 2023
Впевнена, що вона незручна. Такий трикутник і застібки не зовсім зручно відкривати. А взагалі, зараз в моді більш обʼємні сумки, які тримають форму.
Дама_с_коготками• 02 октября 2023
Ответ дляВельшановна
Посмотрите Venezia отличные кожаные сумки