Дама_из_рекламы• Изменено 02 октября 2023

Усі припідносять мою повільність як недолік!

Справа в тому, що я повільна. Ну не люблю, не вмію я працювати в швидкому темпі. Я люблю повільно, за кавою, кожен шматочок завдання зробити нормально, все перевіряю по 10 раз. На старій роботі начальниця весь час казала ’Давай пошевелюйся, ти вмієш бистро щось робити’..тоді змовчала, бо мені потрібні були гроші, а зараз я б їй вмазала, тій дурі. Шкодую, що не зробила це тоді. І зараз на новій роботі, начальниця теж якось казала, що я дуже повільна, меланхолік, і що мене важко розшевелити. Блін, ну ок, меланхолік я, інтроверт. І що тепер мені робити, не жити? Чи може дома засісти? Чому всі роблять з цього щось таке, що я аж не можу. Рідні, сестра дістають мене, що якщо я не зміню характер, то ніколи заміж не вийду, начальниці ці. Аби мала змогу працювала б на себе
verschwommenheit• 02 октября 2023
скільки вам років?

автор Дама_из_рекламы • 02 октября 2023
Ответ дляverschwommenheit
скільки вам років?
Анонимус Я• 02 октября 2023
Главное, не работайте в службах быстрого реагирования. Все остальное- ок)
СМСница• 02 октября 2023
Судячи з всього, якби Ви працювали на себе - були б голодною. Бо це і швидкість, і концентрація, інколи немає часу на таку повільність.
Ошеламиссимо• 02 октября 2023
Выходите замуж за повара, а то вся семья будет голодная
Весотехник• 02 октября 2023
Ви навіть «повільно» і нудно написали(((
Працюйте сама на себе
ЖующаЯКонфету• 02 октября 2023
Ви хочете кавувати цілий день, не пересиратись, і за це отримувати кошти?

Меряю линейкой• 02 октября 2023
Ну, на всякую работу все таки есть ’нормочасы’. Если вы делаете за час то, что другие за 20 минут (при равном примерно качестве), то как бы понятно недовольство коллег и начальства
Бурундучиха• 02 октября 2023
Якщо встигаєте в строки- все ок. Але якщо через одного тошнотика вся команда стопориться або виконує частину роботи, що за кавою не встигає виконати равлик, то незадоволення цілком можна зрозуміти.
миссАрфография• 02 октября 2023
Начальство має право висувати таку претензію, якщо це впливає на результат. Нічого собі заявки ’вмазала’.
На те воно і начальство, щоб вас контролювати і висувати претензії по роботі.
По життю не можу терпіти повільних людей, часом здається вони знущаються і хочеться саме таким вмазати
vihola• 02 октября 2023
І вмазали б теж повільно?)
автор Дама_из_рекламы • 02 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Я справляюсь з своєю роботою, план виконую, навіть в тому місяці перевиконала)
Статус Ква• 02 октября 2023
Тобто флегматикам і меланхолікам працювати краще і не йти?
Завжди недо...• 02 октября 2023
Не знаю, що вам і сказати. Я теж повільна, але є повільність, а просто такий тормоз, що ні в одні ворота не лізе. Ми є не знаємо хто ви.
Злюсь до кипіння• 02 октября 2023
Ну потому что медлительные люди реально раздражают. Особенно когда такой тормоз в коллективе. Либо бери темп, либо выбирай профессию под стать своей медлительности.
Ошеламиссимо• 02 октября 2023
А що ви там за кавою робите ? Працюєте з документами чи за комп´ютером ?
В любому випадку, я б як керівник, не дозволяла б цього. А якщо ви зальєте документи ?
Бурундучиха• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Тоді забийте
Шкварочка• 02 октября 2023
про каву смешно))
найдите удаленную работу и пейте себе хоть пиво с утра.
Мадам Тю-лю-лю• 02 октября 2023
Ответ длямиссАрфография
Темперамент, скорость реакции - это закладывается гинетически. Это неизменная величина.

Чаюри• 02 октября 2023
Ответ для vihola
І вмазали б теж повільно?)
У мене чоловік такий, як якийсь час жили у батьків, то сусід батька питав, типу чого твій зять так довго косить траву. Зате все на відмінно зроблене, я ж якщо роблю щось, то ривками і часом переробляю.
Инста_Богиня• 02 октября 2023
Смотря какая у вас медлительность.
У некоторых задач, например, средняя скорость выполнения 1 час, если кто-то делает за 40 минут,то это быстро, а если кто-то делает за 2 часа,то это жесть
Нематрьошка• 02 октября 2023
Як то пити каву на робочому місці, що за совдепія?
маминаБубочка• 02 октября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Так, але в такому випадку потрібно обирати роботу згідно темпераменту. Бо коментарі начальства і норми години це одне, але уявіть повільного касира, працівника банку, диспетчера таксі чи диспетчера швидкої, працівника в цеху з конвеєром.
Я теж повільна і з досвіду бачу, що мені протипоказано і стресово працювати в команді, якщо від моєї швидкості страждають колеги. А так, то в мене страждає результативність і рівень зп, якщо швидкість впливає на виконання норми.
Шопингмонстр• 02 октября 2023
А с сестрой что? Она пропалывает пять рядков картошки,а Вы только кофе допиваете?
вре_Динка• 02 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Працюйте сама на себе
Ааа, я навіть повільно почала читати коменти) це заразно)
Автор, минулій не вмазали, бо зароботу тримались, а цій чому не вмажете?)
По темі - повіл ний працівник -це жах. Бізнес не чекає
Леди_в_ночи• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Це як? зазвичай план створювати під певний темп, як його можна виконати якщо низький темп, тут два варіанта у вас дуже низький план, або ви робите недороблений продукт, є ще варіант залишаетесь після роботи, чудес не буває.
автор Дама_из_рекламы • 02 октября 2023
Ответ дляШопингмонстр
Та що сестра, вона ’жаліє’ мене, бо в мене немає нікого
Бубль Гум)• 02 октября 2023
Ответ дляЧаюри
У меня такой. Но он не только работу медленно работает, он все так делает. Если мы идём в магазин, он за час начинает собираться(((
Иногда прибить его хочется, но жалко - вроде ж не чужие люди.
Доль Чекомбана• 02 октября 2023
Я с такой работала как вы,неприведи господь Я все понимаю,но когда ’повільно’ работает,а потом я должна ей быстро помочь все доделать,не спасибо.Ничего личного,но такое не всем нравится.
Пупуговка• 02 октября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Сменить сферу деятельности. Ну или ускоряется. Все таки если два начальника подряд делают одно и тоже замечание, то стоит обратить на это внимание