В моїй хаті моя правда• 02 октября 2023

Одинока у сім´ї.Є такі?

Є сім´я,але все розгрібаю завджи сама.Ніколи мене не підтримали сестри,брати,батьки,чоловік.Морально.
Я не про гроші.
З початком війни така купа нездолана була проблем.Словом ніхто не підтримав.
І так якось на душі боляче.Звикла,що навіть радістю нема з ким поділитися.
ГендиреХтор• 02 октября 2023
Чому ви не змінюєте своє життя?

автор В моїй хаті моя правда • 02 октября 2023
Я реально шла з роботи і думала про те,що по суті я сама.Завжди і скрізь.
Намакушка• 02 октября 2023
Змінюйте оточення,поділіться на порадниці,ми порадіємо за Вас)
Ответ дляГендиреХтор
Чому ви не змінюєте своє життя?
От така я ’терпила’.Зараз мені скоротили зарплатню,то я навіть квартиру не потягну.
Намакушка• 02 октября 2023
А де участь чоловіка у вашому житті,фінансово хоч допомагає?
Ответ дляНамакушка
Ще й собака померла рік тому.Все....
Ответ дляНамакушка
Ні!
Намакушка• 02 октября 2023
Діти є,ви живете разом з чоловіком?
Ответ дляНамакушка
Я колись давно казала за гроші,шо це не є нормою,а він сказав:’ У тебе тільки гроші на умі?’
Замовкла і живу сама по собі

Ответ дляНамакушка
Діти є,ви живете разом з чоловіком?
Так.Дорослі
Я ніколи не розуміла вислів -одинокою бути страшно.Але це дійсно так.Мене прям розрива зсередини,бо я одна.А сім´я велика.
Кручу хвости• 02 октября 2023
Терпите дальше Вы сами не хотите ничего менять.Позиция жертвы вас устраивает.Что означает его выражение’деньги на уме’?Попросит есть скажите у него еда только на уме Отшейте хоть раз его
Ответ дляКручу хвости
Їсть у мами своєї
Ответ дляКручу хвости
Так я ж не зміню цим оточення.Батьків не обирать.Братів,сестер теж.
Кручу хвости• 02 октября 2023
Я извиняюсь,на какой хрен вам это надо?Ну пусть с мамой и спит
Ответ дляКручу хвости
Бо дурна.Водночас сильна і дурна
Ответ дляКручу хвости
В мене навіть аргументів нема щось сказати.Ну,не дав гроші-сама зароблю собі на необхідне.
Намакушка• 02 октября 2023
А як ви починали спільне життя,кожен зі своїм бюджетом?Ви йому готували,прибирали,а він нічого не робив для сім’ї?
Платье Длинное бальное• 02 октября 2023
Например? Хоть одну ситуацию опишите

Флюорография гуся• 02 октября 2023
У вас позиция жертвы, почитайте про это
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Например? Хоть одну ситуацию опишите
Ми не ходимо на закупки,ми не їздемо відпочивати,в нас нема спільних друзів.Якщо проблема-’нічим не можу допомогти’.
Как_б_не_так• 02 октября 2023
А скільки вам років? Чому не розлучитися? Це не ваша людина, так не має бути! Тримайтеся!
Шукаю стакан• 02 октября 2023
Ответ дляКручу хвости
Ви якась не послідовна у своїх думках, радите відшити, що не має їжі , ну так Автор відшила, і чоловік відшився , і знову не так. )))
Платье Длинное бальное• 03 октября 2023
Ответ дляБараболька
Так это не ситуации, это вы так всегда жили, а сейчас вдруг обиделись
Кручу хвости• 03 октября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Я дала совет автору,а не вам.Меня автор понял.
Шукаю стакан• 03 октября 2023
Ответ дляКручу хвости
)))) при чем тут совет, вы возмутились что мужик отбился, или давая такой совет вы ждёте один вариант события, Испуг? А тут, какой паразит не повёлся? Да так бывает)))