Ответ дляNathalie27
Оно всегда таким было
держить ніс по вітру. поки йшли фінанси і маячило можливе презЕентво, то було кіно про правду-матку, а коли зрозумів,що грошей не дадуть урвать - перекинувся до того,хто зараз найбільше дасть.
Виникає питання,а шо то було з початку 22? заробляв?
Hallowkitty -54c3• 03 октября 2023
Фе, який він противний і мерзотний, його вже не має в Україні зараз, покидьок він.
margaritavoronina1• 03 октября 2023
Хто тут ті дизлайки ставить а? Засуньте вже собі кудись ті пальці чи що?
Ирина-bbd0• 03 октября 2023
Ответ дляKira2022
Готовится к выборам, что удивительного?
На место путина?
Ответ дляAnjutka-Anjuta
О да, Советчица на такое вполне способна вдохновить))) иногда в особо горячих темах я сама немного Люся
’А я ж им все, - думал Арестович. - Посты в Инстаграмме, собственноручно открыточку клепал со своим счастливым фейсом в марте 2022. А они...’
Hallowkitty -54c3• 03 октября 2023
Ответ дляlisulya
Так хто знав, що він такий, люди розгублені вірили йому, а воно...
Hallowkitty -54c3• 03 октября 2023
Мені аж якось огидно, що він жив в Україні, і ще повернеться , я б його позбавила громадянства за таке, що він з себе там корчить.
Таке враження, що ’поимел’ Україну і втік.
Hallowkitty -54c3• 03 октября 2023
Ответ дляЕленнн
тобто,у нас чоловіки закриті,а оце катається?
Він дітей наклепав, багатодітний
Mrs.Ochmonek• 03 октября 2023
Ответ дляAnasta-sia
Кто его кормит, под ту дудку он и пляшет.
Його українофобія дуже давня
Ответ дляlus_so
Для нього все хайп. Стаття там мабуть є. Але хто ж екс-радника, дружбанчика саджатиме? От він і фестивалить. Він багато чого молов і на посаді, так йому навіть аяяй не сказали.
Интересно, от этого уряда хоть какая то реакция будет ? Или они только военнокомандущих могут судить