Злюка-закусюка• 03 октября 2023
Який наповнювач для ковдри найкращий?
Хочу щоб і взимку тепла була і в міжсезоння не дуже жарка
Що краще - біопух(штучний леб`яжий пух), вовна,холофайбер?
Зорієнтуйте будь-ласка, а то розгубилася в різномаїтті...(
Сусідка зверху• 03 октября 2023
Одна на всі сезони, не підскажу сама не знаю. В мене зараз так, є тоненька ковдра з секонду, німецька, краща всіх, що в мене були нові, і завжди поряд лежить вовняна тоненька, то як холодно, двома вкриваюся, дуже тепло. Бачила в епіцентрі комплект з двох, що з´єднуються кнопками, зима літо, тонша і товстіша, збиралась таке купити.
Сиреневая цапля• 03 октября 2023
Подивіться на ковдру в Юск ’4 сезони’.
Купувала там іншу, з категорії екстра тепла.
Дуже задоволена, штучне наповнення.
П. С. Якщо купувати по знижці, то дуже радує ціна
Дуже задоволена, штучне наповнення.
ГонУрова дівка• 03 октября 2023
мое любимое вот это
я им укрываюсь все прохладное время кроме откровенно холодных дней . но я не мерзляк
Липка-прилипка• 03 октября 2023
Багато хто, хвалять холофайдер, але вказують на товщину (це сучасне)
А по старому - перина (ковдрою) - це було шиком)) - і лишається)