Яжемать Мне можно• 03 октября 2023

Чи можна завагітніти поки ГВ

І поки ще не пішли міс після минулих поргів? Мені фігово тижні півтори (іноді).
Топтунша• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Бо немає міс, кажу ж
Так сегодня их нет ,а завтра могут начаться . И что это значит? А значит ,что и овуляция была . И если не предохраняться ,то можно забеременеть .
автор Яжемать Мне можно • 03 октября 2023
Ответ дляСито для думок
Шел 21 век....а у нас взрослая женщина всё ещё задаёт подобные вопросы 😟
І що
Ответ дляДуже дуже вумна
Скільки вам років? Ви фізіології незнаєте?
Да
Ответ дляПуГоФФка
Не було ні місячних ні ознак що вона вагітна, ну трохи погано себе почувала зранку.
Але першу дитину вона носила дуже погано, майже всю вагітність під капельницями і з загрозою викидня.
Про другого сина дізналася коли вже йшов 5 місяць, бо живіт почав бурчати. Подруга пішла до гінеколога а там сюрприз = Кіндер сюрприз.
Тоді трьа тест
Анти-анонім• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну вона ж закінчувалася би міс,
Хіба що в першу ж ов. завагітніти
Так і відбувається. В першу овуляцію вагітніють.
Ответ дляПусин Кукин
Ха. Моїй однокласниці гінеколог сказала, що якщо годувати за вимогою з обов´язковими трьома нічними годуваннями, без докорму і прикорму, то не буде овуляції і вагітності.
Як думаєте, яка у неї різниця між дітьми вийшла?
Рік і два тижні.
Дізналася, що вагітна, коли ворушіння відчула. Трохи живіт виріс, більше не було симптомів.
І це було 8 років тому.
А Ви про звичайних жінок...
От у мене живіт.. не виріс , але він якийсь не такий мені
ШобВам_КакНам• 03 октября 2023
можна. так завагітніла кума і мусила закінчувати грудне годування,бо була на 5 місяці грудним годуванням вже вагітна іншим дитям. друге дитя родилося недоношеним
миссДавеча• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
І що
І нічого. Можете речі з яких виріс перший далеко не ховати
Пусин Кукин• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Може бути менший термін. Купіть тест.
Ответ дляШобВам_КакНам
А навіщо гв кидать?
Топтунша• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Поняла
Ну типу наявність міс треба, але ти просто можеш іх (самі перші) так і не побачити
Именно так и есть
Если забеременеть в первую же овуляцию ,то месячные и не начнутся . И беременность будет сюрпризом . Поэтому часто узнают о ней ,когда уже шевеления чувствуют
Как то познакомились на море с женщиной. Я была беременная ,вот она со мной и разговарилась . У нее дети погодки . Кормила грудью ну и ей же рассказывали ,что она на забеременеет ,соответственно не предохранялась .
И вот почувствовала шевеления ,подруги сказали -то глисты . Ну и пошла она к врачу узнавать как глисты вывести ,а у нее уже был приличный срок беременности
ШобВам_КакНам• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А навіщо гв кидать?
тому що буде викидень. так сказала акушер гінеколог. якщо хочеш зберегти дитя- з годуванням треба припиняти. або носити або годувати.
Ответ дляШобВам_КакНам
О хоспадє
А тут яка фізіологія😳
Топтунша• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
О хоспадє
А тут яка фізіологія😳
Кормление грудью стимулирует сокращение матки
Ответ дляТоптунша
Именно так и есть
Блін. Я вже боюся тест той
Я ще з цією не розслабилася ..
ШобВам_КакНам• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
О хоспадє
А тут яка фізіологія😳
вчіть матчасть або йдіть до лікаря,хай вам пояснить
Трахтибидох• 03 октября 2023
Ну так перші місячні після пологів йдуть після першої овуляції після пологів, а якщо «випадково» на неї натрапите, то вагітність дуже ймовірна.
І місячні починаються ще до завершення ГВ. З трьома дітьми це було десь за 2-4 місяці до завершення ГВ. Скорочується годування молоком - збільшується вирогідність овуляції - все просто.
Невгамовна• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Блін. Я вже боюся тест той
Я ще з цією не розслабилася ..
Скількі дитині? Секс був незахищений?
Анти-анонім• 03 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Можливо, в неї загроза була, тим паче дитина народилася недоношеною. Бачила прихильниць ГВ, які до пологів годували старшу дитину.
Але я в цю тему не заглиблювалась, тому що не була в такій ситуації)
Трахтибидох• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Бо немає міс, кажу ж
Загадка: овуляція є, місячних нема. Пройшов місяць. Жінка вагітна?
Гарачий Чокалад• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Я думала що буває гв з міс, а буває без. Вот у кого міс є, той і може заваг.
Ну ничего, до 3 ребенка у вас еще есть шанс анатомию подучить, школьную программу подтянуть.
Ответ дляНевгамовна
Скількі дитині? Секс був незахищений?
Незахищ.
1.2
После шести ни-ни• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А який механізм? Овуляціі нема..як розуміти небезпечні дні?
Овуляция когда нибудь же настанет и она наступает до начала месячных
Невгамовна• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Незахищ.
1.2
Поздоровлення)
Милота• 03 октября 2023
Автор, робіть тест. Бо це дуже імовірно
После шести ни-ни• 03 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
А что учить? Кормление грудью не провоцирует выкидыш
Дуже дуже вумна• 03 октября 2023
Це я так в рік і місяць вирішила що досить з мене ГВ. Почали боліти груди, місячні затримка, ще був цикл не регулярний ( почалися в 5м сина). Контрацепція свічки. Пішла до лікаря думала застой, мастіт чи ще щось таке ..а виявилося що я вагітна. В дітей різниця 1.9
Уравнобешенная• 03 октября 2023
А звідки тоді дітки порічки?
РыжаяЛиса• 03 октября 2023
Такое ощущение, что автор - дитё до восьмого класса.
Не заздріть тьоті• 03 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну вона ж закінчувалася би міс,
Хіба що в першу ж ов. завагітніти
Ну так в першу ж і вагітніють, якщо без захисту